У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 146Ш сполученням Ізмаїл - Київ-Пас. відправляється зі станції Ізмаїл о 17.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Главані, Сарата, Білгород-Дністровський, Кароліно-Бугаз, Аккаржа, Роздільна-1, Слобідка, Рудниця, Вапнярка, Ярошенка, Вінниця, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізмаїл 17.42
Котлабух 18.17 2 хв  18.19 35 хв 
Главані 19.10 2 хв  19.12 1 г  28 хв 
Арциз 19.38 20 хв  19.58 1 г  56 хв 
Сарата 20.21 2 хв  20.23 2 г  39 хв 
Кулевча 20.44 2 хв  20.46 3 г  2 хв 
Білгород-Дністровський 21.20 20 хв  21.40 3 г  38 хв 
Бугаз 21.57 5 хв  22.02 4 г  15 хв 
Кароліно-Бугаз 22.18 5 хв  22.23 4 г  36 хв 
Барабой 22.41 5 хв  22.46 4 г  59 хв 
Аккаржа 22.59 2 хв  23.01 5 г  17 хв 
Одеса-Головна 23.39 35 хв  00.14 5 г  57 хв 
Роздільна-1 01.17 2 хв  01.19 7 г  35 хв 
Подільськ-Жм. 02.54 2 хв  02.56 9 г  12 хв 
Слобідка 03.23 2 хв  03.25 9 г  41 хв 
Кодима 03.52 2 хв  03.54 10 г  10 хв 
Рудниця 04.16 2 хв  04.18 10 г  34 хв 
Крижопіль 04.32 2 хв  04.34 10 г  50 хв 
Вапнярка 04.54 2 хв  04.56 11 г  12 хв 
Рахни 05.30 2 хв  05.32 11 г  48 хв 
Ярошенка 05.53 2 хв  05.55 12 г  11 хв 
Жмеринка-Пас. 06.15 15 хв  06.30 12 г  33 хв 
Вінниця 07.16 27 хв  07.43 13 г  34 хв 
Козятин-1 08.38 4 хв  08.42 14 г  56 хв 
Фастів-1 09.58 2 хв  10.00 16 г  16 хв 
Київ-Пас. 10.52 17 г  10 хв 

У розкладі поїзда 146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930