У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 146Ш сполученням Ізмаїл - Київ-Пас. відправляється зі станції Ізмаїл о 17.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дзинілор, Арциз, Кулевча, Бугаз, Барабой, Одеса-Головна, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Рахни, Жмеринка-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізмаїл 17.42
Котлабух 18.17 2 хв  18.19 35 хв 
Дзинілор 18.41 2 хв  18.43 59 хв 
Главані 19.10 2 хв  19.12 1 г  28 хв 
Арциз 19.38 20 хв  19.58 1 г  56 хв 
Сарата 20.21 2 хв  20.23 2 г  39 хв 
Кулевча 20.44 2 хв  20.46 3 г  2 хв 
Білгород-Дністровський 21.20 20 хв  21.40 3 г  38 хв 
Бугаз 21.57 5 хв  22.02 4 г  15 хв 
Кароліно-Бугаз 22.18 5 хв  22.23 4 г  36 хв 
Барабой 22.41 5 хв  22.46 4 г  59 хв 
Аккаржа 22.59 2 хв  23.01 5 г  17 хв 
Одеса-Головна 23.39 35 хв  00.14 5 г  57 хв 
Роздільна-1 01.17 2 хв  01.19 7 г  35 хв 
Подільськ-Жм. 02.54 2 хв  02.56 9 г  12 хв 
Слобідка 03.23 2 хв  03.25 9 г  41 хв 
Кодима 03.52 2 хв  03.54 10 г  10 хв 
Рудниця 04.16 2 хв  04.18 10 г  34 хв 
Крижопіль 04.32 2 хв  04.34 10 г  50 хв 
Вапнярка 04.54 2 хв  04.56 11 г  12 хв 
Рахни 05.30 2 хв  05.32 11 г  48 хв 
Ярошенка 05.53 2 хв  05.55 12 г  11 хв 
Жмеринка-Пас. 06.15 15 хв  06.30 12 г  33 хв 
Вінниця 07.19 16 хв  07.35 13 г  37 хв 
Козятин-1 08.38 4 хв  08.42 14 г  56 хв 
Фастів-1 09.58 2 хв  10.00 16 г  16 хв 
Київ-Пас. 10.52 17 г  10 хв 

У розкладі поїзда 146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31