У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 146Ш сполученням Ізмаїл - Київ-Пас. відправляється зі станції Ізмаїл о 17.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дзинілор, Арциз, Кулевча, Бугаз, Барабой, Одеса-Головна, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Рахни, Жмеринка-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізмаїл 17.42
Котлабух 18.17 2 хв  18.19 35 хв 
Дзинілор 18.41 2 хв  18.43 59 хв 
Главані 19.10 2 хв  19.12 1 г  28 хв 
Арциз 19.38 20 хв  19.58 1 г  56 хв 
Сарата 20.21 2 хв  20.23 2 г  39 хв 
Кулевча 20.44 2 хв  20.46 3 г  2 хв 
Білгород-Дністровський 21.20 20 хв  21.40 3 г  38 хв 
Бугаз 21.57 5 хв  22.02 4 г  15 хв 
Кароліно-Бугаз 22.18 5 хв  22.23 4 г  36 хв 
Барабой 22.41 5 хв  22.46 4 г  59 хв 
Аккаржа 22.59 2 хв  23.01 5 г  17 хв 
Одеса-Головна 23.39 35 хв  00.14 5 г  57 хв 
Роздільна-1 01.17 2 хв  01.19 7 г  35 хв 
Подільськ-Жм. 02.54 2 хв  02.56 9 г  12 хв 
Слобідка 03.23 2 хв  03.25 9 г  41 хв 
Кодима 03.52 2 хв  03.54 10 г  10 хв 
Рудниця 04.16 2 хв  04.18 10 г  34 хв 
Крижопіль 04.32 2 хв  04.34 10 г  50 хв 
Вапнярка 04.54 2 хв  04.56 11 г  12 хв 
Рахни 05.30 2 хв  05.32 11 г  48 хв 
Ярошенка 05.53 2 хв  05.55 12 г  11 хв 
Жмеринка-Пас. 06.15 15 хв  06.30 12 г  33 хв 
Вінниця 07.19 16 хв  07.35 13 г  37 хв 
Козятин-1 08.38 4 хв  08.42 14 г  56 хв 
Фастів-1 09.58 2 хв  10.00 16 г  16 хв 
Київ-Пас. 10.52 17 г  10 хв 

У розкладі поїзда 146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031