У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 146Ш Ізмаїл — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ізмаїл - Київ номер 146Ш відправляється зі станції Ізмаїл о 18.44 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 15 хв. Маршрут поїзда 146Ш Ізмаїл - Київ пролягає по таким станціям як Дзинілор, Арциз, Кулевча, Бугаз, Аккаржа, Роздільна-1, Слобідка, Рудниця, Вапнярка, Ярошенка, Вінниця, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізмаїл 18.44
Котлабух 19.19 2 хв  19.21 35 хв 
Дзинілор 19.43 2 хв  19.45 59 хв 
Главані 20.10 2 хв  20.12 1 г  26 хв 
Арциз 20.38 20 хв  20.58 1 г  54 хв 
Сарата 21.23 2 хв  21.25 2 г  39 хв 
Кулевча 21.45 2 хв  21.47 3 г  1 хв 
Білгород-Дністровський 22.21 20 хв  22.41 3 г  37 хв 
Бугаз 22.59 2 хв  23.01 4 г  15 хв 
Кароліно-Бугаз 23.14 2 хв  23.16 4 г  30 хв 
Аккаржа 23.36 2 хв  23.38 4 г  52 хв 
Одеса-Головна 00.14 35 хв  00.49 5 г  30 хв 
Роздільна-1 01.49 2 хв  01.51 7 г  5 хв 
Подільськ-Жм. 03.23 2 хв  03.25 8 г  39 хв 
Слобідка 03.52 2 хв  03.54 9 г  8 хв 
Кодима 04.19 2 хв  04.21 9 г  35 хв 
Рудниця 04.43 2 хв  04.45 9 г  59 хв 
Крижопіль 04.57 2 хв  04.59 10 г  13 хв 
Вапнярка 05.19 2 хв  05.21 10 г  35 хв 
Рахни 06.00 2 хв  06.02 11 г  16 хв 
Ярошенка 06.22 2 хв  06.24 11 г  38 хв 
Жмеринка-Пас. 06.43 15 хв  06.58 11 г  59 хв 
Вінниця 07.40 5 хв  07.45 12 г  56 хв 
Козятин-1 08.38 4 хв  08.42 13 г  54 хв 
Фастів-1 09.58 2 хв  10.00 15 г  14 хв 
Київ-Пас. 10.52 16 г  8 хв 

У розкладі поїзда 146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930