У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 149 Полтава — Ворохта


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Полтава - Ворохта номер 149 відправляється зі станції Полтава-Південна о 15.21 і прибуває на станцію Ворохта о 12.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 34 хв. Маршрут поїзда 149 Полтава - Ворохта пролягає по таким станціям як Миргород, Лубни, Бориспіль, Київ-Пас., Броди, Львів, Галич, Делятин, Микуличин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 15.21
Полтава-Киівська 15.58 5 хв  16.03 37 хв 
Миргород 17.21 2 хв  17.23 2 г 
Ромодан 17.49 29 хв  18.18 2 г  28 хв 
Лубни 18.51 2 хв  18.53 3 г  30 хв 
Гребінка 19.26 3 хв  19.29 4 г  5 хв 
Бориспіль 20.50 2 хв  20.52 5 г  29 хв 
Дарниця 21.11 2 хв  21.13 5 г  50 хв 
Київ-Пас. 21.33 30 хв  22.03 6 г  12 хв 
Шепетівка 02.03 2 хв  02.05 10 г  42 хв 
Броди 05.06 15 хв  05.21 13 г  45 хв 
Красне 05.58 2 хв  06.00 14 г  37 хв 
Львів 06.47 27 хв  07.14 15 г  26 хв 
Ходорів 08.14 2 хв  08.16 16 г  53 хв 
Галич 09.03 2 хв  09.05 17 г  42 хв 
Івано-Франківськ 09.40 20 хв  10.00 18 г  19 хв 
Делятин 11.05 2 хв  11.07 19 г  44 хв 
Яремче 11.18 3 хв  11.21 19 г  57 хв 
Микуличин 11.36 2 хв  11.38 20 г  15 хв 
Татарів 11.50 2 хв  11.52 20 г  29 хв 
Ворохта 12.06 20 г  45 хв 

У розкладі поїзда 149 Полтава-Південна — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930