У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 149Д Відень — Чоп


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Відень - Чоп номер 149Д відправляється зі станції Відень Центральний о 16.42 і прибуває на станцію Чоп о 02.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда 149Д Відень - Чоп пролягає по таким станціям як Хедьешхалом, Мошонмадяровар, Дьйор, Татабанія, Будапешт-Келенфельд, Будапешт-Келеті, Сольнок, Тороксентмиклош, Кишуйсаллаш, Карцаг, Пюштекладань, Хайдусобосло, Дебрецен, Н'їредьхаза, Демечер, Кишварда, Захонь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Відень Центральний 16.42
Хедьешхалом 17.25 3 хв  17.28 43 хв 
Мошонмадяровар 17.35 1 хв  17.36 53 хв 
Дьйор 17.53 3 хв  17.56 1 г  11 хв 
Татабанія 18.29 1 хв  18.30 1 г  47 хв 
Будапешт-Келенфельд 19.02 2 хв  19.04 2 г  20 хв 
Будапешт-Келеті 19.19 21 хв  19.40 2 г  37 хв 
Сольнок 21.02 2 хв  21.04 4 г  20 хв 
Тороксентмиклош 21.20 1 хв  21.21 4 г  38 хв 
Кишуйсаллаш 21.38 1 хв  21.39 4 г  56 хв 
Карцаг 21.49 1 хв  21.50 5 г  7 хв 
Пюштекладань 22.01 1 хв  22.02 5 г  19 хв 
Хайдусобосло 22.18 1 хв  22.19 5 г  36 хв 
Дебрецен 22.35 2 хв  22.37 5 г  53 хв 
Н'їредьхаза 23.08 10 хв  23.18 6 г  26 хв 
Демечер 23.38 1 хв  23.39 6 г  56 хв 
Кишварда 23.50 1 хв  23.51 7 г  8 хв 
Захонь 00.10 1 г 01.10 7 г  28 хв 
Чоп 02.28 9 г  46 хв 

У розкладі поїзда 149Д Відень Центральний — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031