У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 15 Харків — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Рахів номер 15 відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Рахів о 11.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 8 хв. Маршрут поїзда 15 Харків - Рахів пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Київ-Пас., Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.07
Полтава-Киівська 16.23 20 хв  16.43 2 г  16 хв 
Миргород 17.52 2 хв  17.54 3 г  45 хв 
Лубни 18.40 2 хв  18.42 4 г  33 хв 
Київ-Пас. 21.04 20 хв  21.24 6 г  57 хв 
Львів 04.31 47 хв  05.18 14 г  24 хв 
Івано-Франківськ 07.33 20 хв  07.53 17 г  26 хв 
Яремче 09.19 3 хв  09.22 19 г  12 хв 
Татарів 09.55 2 хв  09.57 19 г  48 хв 
Ворохта 10.09 4 хв  10.13 20 г  2 хв 
Ясіня 10.52 4 хв  10.56 20 г  45 хв 
Кваси 11.20 4 хв  11.24 21 г  13 хв 
Рахів 11.45 21 г  38 хв 

У розкладі поїзда 15 Харків-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031