У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 015О Харків — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Рахів номер 015О відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.09 і прибуває на станцію Рахів о 11.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда 015О Харків - Рахів пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Лубни, Київ-Пас., Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.09
Полтава-Киівська 17.20 20 хв  17.40 2 г  11 хв 
Лубни 19.32 10 хв  19.42 4 г  23 хв 
Київ-Пас. 21.50 20 хв  22.10 6 г  41 хв 
Львів 04.55 46 хв  05.41 13 г  46 хв 
Івано-Франківськ 07.54 17 хв  08.11 16 г  45 хв 
Яремче 09.23 3 хв  09.26 18 г  14 хв 
Татарів 09.51 2 хв  09.53 18 г  42 хв 
Ворохта 10.06 5 хв  10.11 18 г  57 хв 
Ясіня 10.49 5 хв  10.54 19 г  40 хв 
Кваси 11.08 5 хв  11.13 19 г  59 хв 
Рахів 11.42 20 г  33 хв 

У розкладі поїзда 015О Харків-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930