У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 150 Чернівці — Полтава


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чернівці - Полтава номер 150 відправляється зі станції Чернівці о 14.33 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 09.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда 150 Чернівці - Полтава пролягає по таким станціям як Коломия, Галич, Львів, Броди, Київ-Пас., Бориспіль, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 14.33
Снятин 15.12 2 хв  15.14 39 хв 
Коломия 15.44 2 хв  15.46 1 г  11 хв 
Івано-Франківськ 16.42 42 хв  17.24 2 г  9 хв 
Галич 17.52 2 хв  17.54 3 г  19 хв 
Ходорів 18.40 2 хв  18.42 4 г  7 хв 
Львів 19.50 20 хв  20.10 5 г  17 хв 
Красне 20.53 2 хв  20.55 6 г  20 хв 
Броди 21.24 2 хв  21.26 6 г  51 хв 
Шепетівка 23.39 2 хв  23.41 9 г  6 хв 
Київ-Пас. 03.41 20 хв  04.01 13 г  8 хв 
Дарниця 04.19 2 хв  04.21 13 г  46 хв 
Бориспіль 04.38 1 хв  04.39 14 г  5 хв 
Гребінка 05.45 2 хв  05.47 15 г  12 хв 
Лубни 06.19 2 хв  06.21 15 г  46 хв 
Ромодан 06.50 25 хв  07.15 16 г  17 хв 
Миргород 07.38 2 хв  07.40 17 г  5 хв 
Яреськи 08.01 2 хв  08.03 17 г  28 хв 
Полтава-Киівська 08.53 10 хв  09.03 18 г  20 хв 
Полтава-Південна 09.28 18 г  55 хв 

У розкладі поїзда 150 Чернівці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728