У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 150 Чернівці — Полтава


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чернівці - Полтава номер 150 відправляється зі станції Чернівці о 14.19 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 11.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 19 хв. Маршрут поїзда 150 Чернівці - Полтава пролягає по таким станціям як Коломия, Галич, Львів, Броди, Київ-Пас., Бориспіль, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 14.19
Снятин 14.58 2 хв  15.00 39 хв 
Коломия 15.34 2 хв  15.36 1 г  15 хв 
Івано-Франківськ 16.36 26 хв  17.02 2 г  17 хв 
Галич 17.32 2 хв  17.34 3 г  13 хв 
Ходорів 18.24 9 хв  18.33 4 г  5 хв 
Львів 19.50 20 хв  20.10 5 г  31 хв 
Красне 20.58 2 хв  21.00 6 г  39 хв 
Броди 21.32 2 хв  21.34 7 г  13 хв 
Шепетівка 23.57 2 хв  23.59 9 г  38 хв 
Київ-Пас. 05.13 20 хв  05.33 14 г  54 хв 
Дарниця 05.54 2 хв  05.56 15 г  35 хв 
Бориспіль 06.18 1 хв  06.19 15 г  59 хв 
Гребінка 07.49 2 хв  07.51 17 г  30 хв 
Лубни 08.41 2 хв  08.43 18 г  22 хв 
Ромодан 09.10 31 хв  09.41 18 г  51 хв 
Миргород 10.04 2 хв  10.06 19 г  45 хв 
Яреськи 10.32 2 хв  10.34 20 г  13 хв 
Полтава-Киівська 11.26 10 хв  11.36 21 г  7 хв 
Полтава-Південна 11.58 21 г  39 хв 

У розкладі поїзда 150 Чернівці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31