У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 150Л Чернівці — Полтава


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чернівці - Полтава номер 150Л відправляється зі станції Чернівці о 14.13 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коломия, Галич, Львів, Броди, Київ-Пас., Бориспіль, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 14.13
Снятин 14.55 2 хв  14.57 42 хв 
Коломия 15.26 2 хв  15.28 1 г  13 хв 
Івано-Франківськ 16.38 26 хв  17.04 2 г  25 хв 
Галич 17.31 2 хв  17.33 3 г  18 хв 
Ходорів 18.20 3 хв  18.23 4 г  7 хв 
Львів 19.50 20 хв  20.10 5 г  37 хв 
Красне 20.58 2 хв  21.00 6 г  45 хв 
Броди 21.29 2 хв  21.31 7 г  16 хв 
Шепетівка 23.57 2 хв  23.59 9 г  44 хв 
Київ-Пас. 04.01 20 хв  04.21 13 г  48 хв 
Дарниця 04.42 2 хв  04.44 14 г  29 хв 
Бориспіль 05.00 11 хв  05.11 14 г  47 хв 
Гребінка 06.24 2 хв  06.26 16 г  11 хв 
Лубни 07.01 2 хв  07.03 16 г  48 хв 
Ромодан 07.38 25 хв  08.03 17 г  25 хв 
Миргород 08.35 4 хв  08.39 18 г  22 хв 
Яреськи 09.04 2 хв  09.06 18 г  51 хв 
Полтава-Киівська 10.13 3 хв  10.16 20 г 
Полтава-Південна 10.40 20 г  27 хв 

У розкладі поїзда 150Л Чернівці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031