У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

150Л Ходорів — Полтава-Південна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 150Л сполученням Ходорів - Полтава-Південна відправляється зі станції Ходорів о 18.21 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 10.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Львів, Красне, Шепетівка, Київ-Пас., Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Яреськи, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 18.21
Львів 19.45 20 хв  20.05 1 г  24 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 2 г  24 хв 
Шепетівка 23.44 15 хв  23.59 5 г  23 хв 
Київ-Пас. 04.00 20 хв  04.20 9 г  39 хв 
Дарниця 04.41 2 хв  04.43 10 г  20 хв 
Бориспіль 05.00 11 хв  05.11 10 г  39 хв 
Гребінка 06.24 2 хв  06.26 12 г  3 хв 
Лубни 07.01 2 хв  07.03 12 г  40 хв 
Ромодан 07.38 25 хв  08.03 13 г  17 хв 
Миргород 08.35 2 хв  08.37 14 г  14 хв 
Яреськи 09.00 2 хв  09.02 14 г  39 хв 
Полтава-Киівська 10.09 3 хв  10.12 15 г  48 хв 
Полтава-Південна 10.38 16 г  17 хв 

У розкладі поїзда 150Л Ходорів — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31