У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

150Ш Ворохта — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 150Ш сполученням Ворохта - Харків-Пас. відправляється зі станції Ворохта о 13.51 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Микуличин, Надвірна, Галич, Львів, Шепетівка, Дарниця, Гребінка, Ромодан, Яреськи, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.51
Татарів 14.01 4 хв  14.05 10 хв 
Микуличин 14.20 2 хв  14.22 29 хв 
Яремче 14.38 5 хв  14.43 47 хв 
Надвірна 15.29 3 хв  15.32 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.23 35 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  38 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  27 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 5 г  54 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 6 г  54 хв 
Шепетівка 23.44 15 хв  23.59 9 г  53 хв 
Київ-Пас. 04.00 20 хв  04.20 14 г  9 хв 
Дарниця 04.41 2 хв  04.43 14 г  50 хв 
Бориспіль 05.00 11 хв  05.11 15 г  9 хв 
Гребінка 06.24 2 хв  06.26 16 г  33 хв 
Лубни 07.01 2 хв  07.03 17 г  10 хв 
Ромодан 07.38 25 хв  08.03 17 г  47 хв 
Миргород 08.35 2 хв  08.37 18 г  44 хв 
Яреськи 09.00 2 хв  09.02 19 г  9 хв 
Братешки 09.19 13 хв  09.32 19 г  28 хв 
Полтава-Киівська 10.09 3 хв  10.12 20 г  18 хв 
Полтава-Південна 10.38 35 хв  11.13 20 г  47 хв 
Харків-Пас. 13.20 23 г  29 хв 

У розкладі поїзда 150Ш Ворохта — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728