У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 016Л Рахів — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Рахів - Харків номер 016Л відправляється зі станції Рахів о 12.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут поїзда 016Л Рахів - Харків пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Львів, Київ-Пас., Лубни, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 12.40
Кваси 13.06 2 хв  13.08 26 хв 
Ясіня 13.23 2 хв  13.25 43 хв 
Ворохта 14.00 2 хв  14.02 1 г  20 хв 
Татарів 14.13 2 хв  14.15 1 г  33 хв 
Яремче 14.41 2 хв  14.43 2 г  1 хв 
Івано-Франківськ 15.52 15 хв  16.07 3 г  12 хв 
Львів 18.43 20 хв  19.03 6 г  3 хв 
Київ-Пас. 01.36 20 хв  01.56 12 г  56 хв 
Лубни 03.58 2 хв  04.00 15 г  18 хв 
Полтава-Киівська 06.03 20 хв  06.23 17 г  23 хв 
Харків-Пас. 08.39 19 г  59 хв 

У розкладі поїзда 016Л Рахів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930