У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 016Л Рахів — Харків «Владислав Зубенко»


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Рахів - Харків номер 016Л відправляється зі станції Рахів о 12.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут поїзда 016Л Рахів - Харків пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Львів, Київ-Пас., Лубни, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 12.40
Кваси 13.06 2 хв  13.08 26 хв 
Ясіня 13.23 2 хв  13.25 43 хв 
Ворохта 14.00 2 хв  14.02 1 г  20 хв 
Татарів 14.13 2 хв  14.15 1 г  33 хв 
Яремче 14.41 2 хв  14.43 2 г  1 хв 
Івано-Франківськ 15.52 15 хв  16.07 3 г  12 хв 
Львів 18.43 20 хв  19.03 6 г  3 хв 
Київ-Пас. 01.36 20 хв  01.56 12 г  56 хв 
Лубни 03.58 2 хв  04.00 15 г  18 хв 
Полтава-Киівська 06.03 20 хв  06.23 17 г  23 хв 
Харків-Пас. 08.39 19 г  59 хв 

У розкладі поїзда 016Л Рахів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28