У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 16 Рахів — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Рахів - Харків номер 16 відправляється зі станції Рахів о 12.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 48 хв. Маршрут поїзда 16 Рахів - Харків пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Львів, Київ-Пас., Лубни, Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 12.40
Кваси 13.01 2 хв  13.03 21 хв 
Ясіня 13.28 1 хв  13.29 48 хв 
Ворохта 14.07 2 хв  14.09 1 г  27 хв 
Татарів 14.20 2 хв  14.22 1 г  40 хв 
Яремче 14.52 2 хв  14.54 2 г  12 хв 
Івано-Франківськ 16.07 20 хв  16.27 3 г  27 хв 
Львів 18.45 35 хв  19.20 6 г  5 хв 
Київ-Пас. 02.51 20 хв  03.11 14 г  11 хв 
Лубни 05.15 2 хв  05.17 16 г  35 хв 
Миргород 06.03 2 хв  06.05 17 г  23 хв 
Полтава-Киівська 07.21 20 хв  07.41 18 г  41 хв 
Харків-Пас. 10.01 21 г  21 хв 

У розкладі поїзда 16 Рахів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031