У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 164 Київ — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Харків номер 164 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.54 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда 164 Київ - Харків пролягає по таким станціям як Дарниця, Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Гоголеве, Решетилівка, Полтава-Киівська, Люботин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.54
Дарниця 22.15 2 хв  22.17 21 хв 
Гребінка 00.20 5 хв  00.25 2 г  26 хв 
Лубни 01.02 2 хв  01.04 3 г  8 хв 
Ромодан 01.34 2 хв  01.36 3 г  40 хв 
Миргород 02.01 2 хв  02.03 4 г  7 хв 
Гоголеве 02.19 2 хв  02.21 4 г  25 хв 
Решетилівка 02.59 2 хв  03.01 5 г  5 хв 
Полтава-Киівська 03.34 20 хв  03.54 5 г  40 хв 
Люботин 05.48 3 хв  05.51 7 г  54 хв 
Харків-Пас. 06.25 8 г  31 хв 

У розкладі поїзда 164 Київ-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930