У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 164 Київ — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Харків номер 164 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.54 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда 164 Київ - Харків пролягає по таким станціям як Дарниця, Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Гоголеве, Решетилівка, Полтава-Киівська, Люботин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.54
Дарниця 22.15 2 хв  22.17 21 хв 
Гребінка 00.20 5 хв  00.25 2 г  26 хв 
Лубни 01.02 2 хв  01.04 3 г  8 хв 
Ромодан 01.34 2 хв  01.36 3 г  40 хв 
Миргород 02.01 2 хв  02.03 4 г  7 хв 
Гоголеве 02.19 2 хв  02.21 4 г  25 хв 
Решетилівка 02.59 2 хв  03.01 5 г  5 хв 
Полтава-Киівська 03.34 20 хв  03.54 5 г  40 хв 
Люботин 05.48 3 хв  05.51 7 г  54 хв 
Харків-Пас. 06.25 8 г  31 хв 

У розкладі поїзда 164 Київ-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31