У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 17 Харків — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Ужгород номер 17 відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Ужгород о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 44 хв. Маршрут поїзда 17 Харків - Ужгород пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Київ-Пас., Львів, Стрий, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Мукачево.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.07
Полтава-Киівська 16.23 20 хв  16.43 2 г  16 хв 
Миргород 17.52 2 хв  17.54 3 г  45 хв 
Лубни 18.40 2 хв  18.42 4 г  33 хв 
Київ-Пас. 21.04 20 хв  21.24 6 г  57 хв 
Львів 04.31 26 хв  04.57 14 г  24 хв 
Стрий 06.07 5 хв  06.12 16 г 
Славське 07.20 2 хв  07.22 17 г  13 хв 
Лавочне 07.35 10 хв  07.45 17 г  28 хв 
Воловець 08.22 10 хв  08.32 18 г  15 хв 
Свалява 09.04 2 хв  09.06 18 г  57 хв 
Мукачево 09.34 5 хв  09.39 19 г  27 хв 
Ужгород 10.54 20 г  47 хв 

У розкладі поїзда 17 Харків-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031