У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 174 Хмельницький — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Хмельницький - Запоріжжя номер 174 відправляється зі станції Хмельницький о 16.47 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда 174 Хмельницький - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Деражня, Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 16.47
Деражня 17.18 2 хв  17.20 31 хв 
Гнівань 18.32 2 хв  18.34 1 г  45 хв 
Вінниця 18.54 5 хв  18.59 2 г  7 хв 
Калинівка-1 19.19 2 хв  19.21 2 г  32 хв 
Козятин-1 19.57 2 хв  19.59 3 г  10 хв 
Фастів-1 21.18 2 хв  21.20 4 г  31 хв 
Київ-Пас. 22.20 45 хв  23.05 5 г  33 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.45 15 хв  03.00 9 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 04.22 5 хв  04.27 11 г  35 хв 
Олександрія 05.09 2 хв  05.11 12 г  22 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.05 2 хв  08.07 15 г  18 хв 
Дніпро-Головний 08.47 15 хв  09.02 16 г 
Запоріжжя-1 11.35 18 г  48 хв 

У розкладі поїзда 174 Хмельницький — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930