У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 174 Запоріжжя — Хмельницький


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Хмельницький номер 174 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 17.45 і прибуває на станцію Хмельницький о 12.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 5 хв. Маршрут поїзда 174 Запоріжжя - Хмельницький пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Деражня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 17.45
Дніпро-Головний 20.04 20 хв  20.24 2 г  19 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.04 2 хв  21.06 3 г  19 хв 
Олександрія 23.50 2 хв  23.52 6 г  5 хв 
Знам'янка-Пас. 00.33 5 хв  00.38 6 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.00 17 хв  02.17 8 г  15 хв 
Київ-Пас. 05.52 1 г 06.52 12 г  7 хв 
Фастів-1 07.49 2 хв  07.51 14 г  4 хв 
Козятин-1 09.12 6 хв  09.18 15 г  27 хв 
Калинівка-1 09.58 2 хв  10.00 16 г  13 хв 
Вінниця 10.20 5 хв  10.25 16 г  35 хв 
Гнівань 10.45 2 хв  10.47 17 г 
Деражня 11.56 2 хв  11.58 18 г  11 хв 
Хмельницький 12.29 18 г  44 хв 

У розкладі поїзда 174 Запоріжжя-1 — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930