У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

186П Бердянськ — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 186П сполученням Бердянськ - Львів відправляється зі станції Бердянськ о 15.05 і прибуває на станцію Львів о 15.40 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Синельникове-1, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Цвіткове, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 15.05
Запоріжжя-1 19.30 4 хв  19.34 4 г  25 хв 
Синельникове-1 20.25 2 хв  20.27 5 г  20 хв 
Дніпро-Головний 21.18 20 хв  21.38 6 г  13 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.11 2 хв  22.13 7 г  6 хв 
Верхівцеве 22.40 2 хв  22.42 7 г  35 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.18 2 хв  23.20 8 г  13 хв 
Олександрія 00.33 2 хв  00.35 9 г  28 хв 
Знам'янка-Пас. 01.17 3 хв  01.20 10 г  12 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.32 15 хв  02.47 11 г  27 хв 
Цвіткове 03.19 2 хв  03.21 12 г  14 хв 
Корсунь 03.52 2 хв  03.54 12 г  47 хв 
Миронівка 04.25 2 хв  04.27 13 г  20 хв 
Біла Церква 05.46 2 хв  05.48 14 г  41 хв 
Козятин-1 07.39 2 хв  07.41 16 г  34 хв 
Вінниця 08.50 26 хв  09.16 17 г  45 хв 
Жмеринка-Пас. 10.00 20 хв  10.20 18 г  55 хв 
Хмельницький 11.40 5 хв  11.45 20 г  35 хв 
Підволочиськ 12.44 2 хв  12.46 21 г  39 хв 
Тернопіль-Пас. 13.30 5 хв  13.35 22 г  25 хв 
Злочів 14.28 2 хв  14.30 23 г  23 хв 
Красне 14.55 4 хв  14.59 23 г  50 хв 
Львів 15.40 1 д  35 хв 

У розкладі поїзда 186П Бердянськ — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031