У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

186Л Львів — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 186Л сполученням Львів - Бердянськ відправляється зі станції Львів о 10.55 і прибуває на станцію Бердянськ о 13.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Підволочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Цвіткове, Фундукліївка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.55
Красне 11.39 2 хв  11.41 44 хв 
Злочів 12.04 2 хв  12.06 1 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 13.03 7 хв  13.10 2 г  8 хв 
Підволочиськ 14.00 2 хв  14.02 3 г  5 хв 
Хмельницький 15.02 5 хв  15.07 4 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 16.32 22 хв  16.54 5 г  37 хв 
Вінниця 17.36 5 хв  17.41 6 г  41 хв 
Козятин-1 18.37 7 хв  18.44 7 г  42 хв 
Біла Церква 20.45 2 хв  20.47 9 г  50 хв 
Миронівка 21.56 2 хв  21.58 11 г  1 хв 
Корсунь 22.33 2 хв  22.35 11 г  38 хв 
Цвіткове 23.09 2 хв  23.11 12 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.40 15 хв  23.55 12 г  45 хв 
Фундукліївка 00.31 2 хв  00.33 13 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 01.22 18 хв  01.40 14 г  27 хв 
Олександрія 02.20 2 хв  02.22 15 г  25 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.40 2 хв  03.42 16 г  45 хв 
Верхівцеве 04.14 2 хв  04.16 17 г  19 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.43 2 хв  04.45 17 г  48 хв 
Дніпро-Головний 05.22 25 хв  05.47 18 г  27 хв 
Синельникове-1 07.00 2 хв  07.02 20 г  5 хв 
Запоріжжя-1 08.00 5 хв  08.05 21 г  5 хв 
Бердянськ 13.00 1 д  2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 186Л Львів — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031