У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

186Л Львів — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 186Л сполученням Львів - Бердянськ відправляється зі станції Львів о 10.55 і прибуває на станцію Бердянськ о 13.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Підволочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Цвіткове, Фундукліївка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.55
Красне 11.39 2 хв  11.41 44 хв 
Злочів 12.04 2 хв  12.06 1 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 13.03 7 хв  13.10 2 г  8 хв 
Підволочиськ 14.00 2 хв  14.02 3 г  5 хв 
Хмельницький 15.02 5 хв  15.07 4 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 16.32 22 хв  16.54 5 г  37 хв 
Вінниця 17.36 5 хв  17.41 6 г  41 хв 
Козятин-1 18.37 7 хв  18.44 7 г  42 хв 
Біла Церква 20.45 2 хв  20.47 9 г  50 хв 
Миронівка 21.56 2 хв  21.58 11 г  1 хв 
Корсунь 22.33 2 хв  22.35 11 г  38 хв 
Цвіткове 23.09 2 хв  23.11 12 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.40 15 хв  23.55 12 г  45 хв 
Фундукліївка 00.31 2 хв  00.33 13 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 01.22 18 хв  01.40 14 г  27 хв 
Олександрія 02.20 2 хв  02.22 15 г  25 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.40 2 хв  03.42 16 г  45 хв 
Верхівцеве 04.14 2 хв  04.16 17 г  19 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.43 2 хв  04.45 17 г  48 хв 
Дніпро-Головний 05.22 25 хв  05.47 18 г  27 хв 
Синельникове-1 07.00 2 хв  07.02 20 г  5 хв 
Запоріжжя-1 08.00 5 хв  08.05 21 г  5 хв 
Бердянськ 13.00 1 д  2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 186Л Львів — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031