У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

188П Ковель — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 188П сполученням Ковель - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Ковель о 10.14 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 10.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ківерці, Ківерці, Здолбунів-Пас., Кривин, Шепетівка, Печанівка, Бердичів, Біла Церква, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Апостолове, Снігурівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 10.14
Рожище 11.13 2 хв  11.15 59 хв 
Ківерці 11.32 22 хв  11.54 1 г  18 хв 
Луцьк 12.10 23 хв  12.33 1 г  56 хв 
Ківерці 12.50 1 хв  12.51 2 г  36 хв 
Рівне 13.42 7 хв  13.49 3 г  28 хв 
Здолбунів-Пас. 14.03 12 хв  14.15 3 г  49 хв 
Острог 14.40 2 хв  14.42 4 г  26 хв 
Кривин 14.59 2 хв  15.01 4 г  45 хв 
Славута-1 15.15 2 хв  15.17 5 г  1 хв 
Шепетівка 15.40 2 хв  15.42 5 г  26 хв 
Полонне 16.15 2 хв  16.17 6 г  1 хв 
Печанівка 16.44 2 хв  16.46 6 г  30 хв 
Чуднів-Волинський 17.09 2 хв  17.11 6 г  55 хв 
Бердичів 17.41 2 хв  17.43 7 г  27 хв 
Козятин-1 18.10 26 хв  18.36 7 г  56 хв 
Біла Церква 20.28 2 хв  20.30 10 г  14 хв 
Миронівка 21.29 2 хв  21.31 11 г  15 хв 
Корсунь 22.06 2 хв  22.08 11 г  52 хв 
Городище 22.30 11 хв  22.41 12 г  16 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.23 15 хв  23.38 13 г  9 хв 
Фундукліївка 00.14 2 хв  00.16 14 г 
Долинська 03.02 3 хв  03.05 16 г  48 хв 
Кривий Ріг-Головний 04.53 5 хв  04.58 18 г  39 хв 
Апостолове 05.41 22 хв  06.03 19 г  27 хв 
Біла Криниця 07.00 2 хв  07.02 20 г  46 хв 
Снігурівка 08.03 2 хв  08.05 21 г  49 хв 
Херсон 09.02 5 хв  09.07 22 г  48 хв 
Миколаїв-Пас. 10.13 23 г  59 хв 

У розкладі поїзда 188П Ковель — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031