У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

188Ш Миколаїв-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 188Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Ковель відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 14.34 і прибуває на станцію Ковель о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Снігурівка, Апостолове, Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Біла Церква, Бердичів, Печанівка, Шепетівка, Кривин, Здолбунів-Пас., Ківерці, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 14.34
Херсон 15.30 10 хв  15.40 56 хв 
Снігурівка 16.25 14 хв  16.39 1 г  51 хв 
Біла Криниця 17.47 2 хв  17.49 3 г  13 хв 
Апостолове 18.45 22 хв  19.07 4 г  11 хв 
Кривий Ріг-Головний 19.46 5 хв  19.51 5 г  12 хв 
Долинська 21.36 12 хв  21.48 7 г  2 хв 
Фундукліївка 23.55 2 хв  23.57 9 г  21 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.29 17 хв  00.46 9 г  55 хв 
Городище 01.29 2 хв  01.31 10 г  55 хв 
Корсунь 01.50 2 хв  01.52 11 г  16 хв 
Миронівка 02.23 2 хв  02.25 11 г  49 хв 
Біла Церква 03.18 2 хв  03.20 12 г  44 хв 
Козятин-1 05.03 22 хв  05.25 14 г  29 хв 
Бердичів 05.51 2 хв  05.53 15 г  17 хв 
Чуднів-Волинський 06.21 2 хв  06.23 15 г  47 хв 
Печанівка 06.42 2 хв  06.44 16 г  8 хв 
Полонне 07.03 2 хв  07.05 16 г  29 хв 
Шепетівка 07.40 2 хв  07.42 17 г  6 хв 
Славута-1 08.06 2 хв  08.08 17 г  32 хв 
Кривин 08.23 2 хв  08.25 17 г  49 хв 
Острог 08.45 2 хв  08.47 18 г  11 хв 
Здолбунів-Пас. 09.15 12 хв  09.27 18 г  41 хв 
Рівне 09.42 8 хв  09.50 19 г  8 хв 
Ківерці 10.51 2 хв  10.53 20 г  17 хв 
Луцьк 11.09 23 хв  11.32 20 г  35 хв 
Ківерці 11.50 23 хв  12.13 21 г  16 хв 
Рожище 12.32 5 хв  12.37 21 г  58 хв 
Ковель 13.36 23 г  2 хв 

У розкладі поїзда 188Ш Миколаїв-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031