У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 020КЛ Київ — Попасна


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Попасна номер 020КЛ відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.54 і прибуває на станцію Попасна о 11.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут поїзда 020КЛ Київ - Попасна пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Харків-Балашівський, Куп'янськ-Вузловий, Сватове, Кремінне, Рубіжне, Лисичанськ, Лоскутівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.54
Полтава-Киівська 02.16 20 хв  02.36 4 г  22 хв 
Харків-Балашівський 04.56 5 хв  05.01 7 г  2 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.59 20 хв  07.19 9 г  5 хв 
Сватове 08.24 2 хв  08.26 10 г  30 хв 
Кремінне 09.05 2 хв  09.07 11 г  11 хв 
Рубіжне 09.21 8 хв  09.29 11 г  27 хв 
Лисичанськ 09.51 8 хв  09.59 11 г  57 хв 
Лоскутівка 10.30 2 хв  10.32 12 г  36 хв 
Попасна 11.09 13 г  15 хв 

У розкладі поїзда 020КЛ Київ-Пас. — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930