У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

020КЛ Київ-Пас. — Попасна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 020КЛ сполученням Київ-Пас. - Попасна відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.54 і прибуває на станцію Попасна о 11.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Полтава-Киівська, Харків-Балашівський, Куп'янськ-Вузловий, Сватово, Кремінне, Рубіжне, Лисичанськ, Лоскутівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.54
Полтава-Киівська 02.16 20 хв  02.36 4 г  22 хв 
Харків-Балашівський 04.56 5 хв  05.01 7 г  2 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.59 20 хв  07.19 9 г  5 хв 
Сватово 08.24 2 хв  08.26 10 г  30 хв 
Кремінне 09.05 2 хв  09.07 11 г  11 хв 
Рубіжне 09.21 8 хв  09.29 11 г  27 хв 
Лисичанськ 09.51 8 хв  09.59 11 г  57 хв 
Лоскутівка 10.30 2 хв  10.32 12 г  36 хв 
Попасна 11.09 13 г  15 хв 

У розкладі поїзда 020КЛ Київ-Пас. — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930