У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

020КЛ Київ-Пас. — Попасна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 020КЛ сполученням Київ-Пас. - Попасна відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.54 і прибуває на станцію Попасна о 11.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Полтава-Киівська, Харків-Балашівський, Куп'янськ-Вузловий, Сватово, Кремінне, Рубіжне, Лисичанськ, Лоскутівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.54
Полтава-Киівська 02.16 20 хв  02.36 4 г  22 хв 
Харків-Балашівський 04.56 5 хв  05.01 7 г  2 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.59 20 хв  07.19 9 г  5 хв 
Сватово 08.24 2 хв  08.26 10 г  30 хв 
Кремінне 09.05 2 хв  09.07 11 г  11 хв 
Рубіжне 09.21 8 хв  09.29 11 г  27 хв 
Лисичанськ 09.51 8 хв  09.59 11 г  57 хв 
Лоскутівка 10.30 2 хв  10.32 12 г  36 хв 
Попасна 11.09 13 г  15 хв 

У розкладі поїзда 020КЛ Київ-Пас. — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31