У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 020ДП Попасна — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Попасна - Київ номер 020ДП відправляється зі станції Попасна о 19.07 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут поїзда 020ДП Попасна - Київ пролягає по таким станціям як Лоскутівка, Лисичанськ, Рубіжне, Кремінне, Сватово, Куп'янськ-Вузловий, Харків-Балашівський, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 19.07
Лоскутівка 19.42 2 хв  19.44 35 хв 
Лисичанськ 20.17 6 хв  20.23 1 г  10 хв 
Рубіжне 20.40 6 хв  20.46 1 г  33 хв 
Кремінне 21.01 2 хв  21.03 1 г  54 хв 
Сватово 21.40 2 хв  21.42 2 г  33 хв 
Куп'янськ-Вузловий 22.47 20 хв  23.07 3 г  40 хв 
Харків-Балашівський 01.02 5 хв  01.07 5 г  55 хв 
Полтава-Киівська 03.37 20 хв  03.57 8 г  30 хв 
Київ-Пас. 08.46 13 г  39 хв 

У розкладі поїзда 020ДП Попасна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28