У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

020ДП Попасна — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 020ДП сполученням Попасна - Київ-Пас. відправляється зі станції Попасна о 19.07 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лоскутівка, Лисичанськ, Рубіжне, Кремінне, Сватово, Куп'янськ-Вузловий, Харків-Балашівський, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 19.07
Лоскутівка 19.42 2 хв  19.44 35 хв 
Лисичанськ 20.17 6 хв  20.23 1 г  10 хв 
Рубіжне 20.40 6 хв  20.46 1 г  33 хв 
Кремінне 21.01 2 хв  21.03 1 г  54 хв 
Сватово 21.40 2 хв  21.42 2 г  33 хв 
Куп'янськ-Вузловий 22.47 20 хв  23.07 3 г  40 хв 
Харків-Балашівський 01.03 5 хв  01.08 5 г  56 хв 
Полтава-Киівська 03.38 20 хв  03.58 8 г  31 хв 
Київ-Пас. 08.46 13 г  39 хв 

У розкладі поїзда 020ДП Попасна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031