У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

020ОШ Попасна — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 020ОШ сполученням Попасна - Київ-Пас. відправляється зі станції Попасна о 19.06 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лоскутівка, Лисичанськ, Рубіжне, Кремінне, Сватово, Куп'янськ-Вузловий, Харків-Балашівський, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 19.06
Лоскутівка 19.41 2 хв  19.43 35 хв 
Лисичанськ 20.16 8 хв  20.24 1 г  10 хв 
Рубіжне 20.41 8 хв  20.49 1 г  35 хв 
Кремінне 21.04 2 хв  21.06 1 г  58 хв 
Сватово 21.43 2 хв  21.45 2 г  37 хв 
Куп'янськ-Вузловий 22.52 21 хв  23.13 3 г  46 хв 
Харків-Балашівський 01.10 5 хв  01.15 6 г  4 хв 
Полтава-Киівська 03.36 20 хв  03.56 8 г  30 хв 
Київ-Пас. 08.46 13 г  40 хв 

У розкладі поїзда 020ОШ Попасна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031