У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

201Ш Київ-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 201Ш сполученням Київ-Пас. - Ковель відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.10 і прибуває на станцію Ковель о 08.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бердичів, Шепетівка, Здолбунів-Пас., Рівне, Ківерці, Луцьк, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.10
Бердичів 01.33 2 хв  01.35 2 г  23 хв 
Шепетівка 03.06 2 хв  03.08 3 г  56 хв 
Здолбунів-Пас. 04.07 19 хв  04.26 4 г  57 хв 
Рівне 04.41 5 хв  04.46 5 г  31 хв 
Ківерці 05.45 5 хв  05.50 6 г  35 хв 
Луцьк 06.05 24 хв  06.29 6 г  55 хв 
Ківерці 06.47 24 хв  07.11 7 г  37 хв 
Ковель 08.18 9 г  8 хв 

У розкладі поїзда 201Ш Київ-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930