У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

201Ш Київ-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 201Ш сполученням Київ-Пас. - Ковель відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.10 і прибуває на станцію Ковель о 08.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бердичів, Шепетівка, Здолбунів-Пас., Рівне, Ківерці, Луцьк, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.10
Бердичів 01.33 2 хв  01.35 2 г  23 хв 
Шепетівка 03.06 2 хв  03.08 3 г  56 хв 
Здолбунів-Пас. 04.07 19 хв  04.26 4 г  57 хв 
Рівне 04.41 5 хв  04.46 5 г  31 хв 
Ківерці 05.45 5 хв  05.50 6 г  35 хв 
Луцьк 06.05 24 хв  06.29 6 г  55 хв 
Ківерці 06.47 24 хв  07.11 7 г  37 хв 
Ковель 08.18 9 г  8 хв 

У розкладі поїзда 201Ш Київ-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930