У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

202Л Ковель — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 202Л сполученням Ковель - Київ-Пас. відправляється зі станції Ковель о 22.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ківерці, Луцьк, Ківерці, Рівне, Здолбунів-Пас., Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 22.25
Ківерці 23.43 24 хв  00.07 1 г  18 хв 
Луцьк 00.23 25 хв  00.48 1 г  58 хв 
Ківерці 01.05 3 хв  01.08 2 г  40 хв 
Рівне 02.09 10 хв  02.19 3 г  44 хв 
Здолбунів-Пас. 02.34 20 хв  02.54 4 г  9 хв 
Шепетівка 03.59 15 хв  04.14 5 г  34 хв 
Новоград-Волинський-1 05.12 2 хв  05.14 6 г  47 хв 
Коростень 06.30 2 хв  06.32 8 г  5 хв 
Київ-Пас. 08.40 10 г  15 хв 

У розкладі поїзда 202Л Ковель — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930