У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 202 Ковель — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ковель - Київ номер 202 відправляється зі станції Ковель о 22.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 24 хв. Маршрут поїзда 202 Ковель - Київ пролягає по таким станціям як Маневичі, Чарторийськ, Вараш, Рафалівка, Антонівка, Сарни, Клесів, Томашгород, Рокитне-Волинське, Остки, Олевськ, Білокоровичі, Коростень, Житомир.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 22.25
Маневичі 23.15 2 хв  23.17 50 хв 
Чарторийськ 23.37 2 хв  23.39 1 г  12 хв 
Вараш 23.44 1 хв  23.45 1 г  19 хв 
Рафалівка 23.53 2 хв  23.55 1 г  28 хв 
Антонівка 00.15 2 хв  00.17 1 г  50 хв 
Сарни 00.40 10 хв  00.50 2 г  15 хв 
Клесів 01.17 3 хв  01.20 2 г  52 хв 
Томашгород 01.35 3 хв  01.38 3 г  10 хв 
Рокитне-Волинське 01.50 2 хв  01.52 3 г  25 хв 
Остки 02.04 3 хв  02.07 3 г  39 хв 
Олевськ 02.30 2 хв  02.32 4 г  5 хв 
Білокоровичі 03.13 2 хв  03.15 4 г  48 хв 
Коростень 04.04 20 хв  04.24 5 г  39 хв 
Житомир 06.15 30 хв  06.45 7 г  50 хв 
Київ-Пас. 09.28 11 г  3 хв 

У розкладі поїзда 202 Ковель — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728