У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 203 Дніпро — Ворохта


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Дніпро - Ворохта номер 203 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 14.35 і прибуває на станцію Ворохта о 14.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 5 хв. Маршрут поїзда 203 Дніпро - Ворохта пролягає по таким станціям як Вільногірськ, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Калинівка-1, Підволочиськ, Красне, Ходорів, Яремче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Дніпро-Головний – Ворохта починається від 737.00 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 14.35
Кам'янське-Пасажирське 15.08 2 хв  15.10 33 хв 
Верхньодніпровськ 15.29 2 хв  15.31 54 хв 
Вільногірськ 16.02 2 хв  16.04 1 г  27 хв 
П'ятихатки-Пас. 16.33 16 хв  16.49 1 г  58 хв 
Олександрія 18.04 2 хв  18.06 3 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 18.48 14 хв  19.02 4 г  13 хв 
Фундукліївка 19.46 2 хв  19.48 5 г  11 хв 
Кам'янка 20.03 2 хв  20.05 5 г  28 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.27 26 хв  20.53 5 г  52 хв 
Городище 21.34 2 хв  21.36 6 г  59 хв 
Корсунь 21.57 2 хв  21.59 7 г  22 хв 
Миронівка 22.28 2 хв  22.30 7 г  53 хв 
Біла Церква 23.22 2 хв  23.24 8 г  47 хв 
Козятин-1 01.04 2 хв  01.06 10 г  29 хв 
Калинівка-1 01.41 2 хв  01.43 11 г  6 хв 
Вінниця 02.03 5 хв  02.08 11 г  28 хв 
Хмельницький 04.05 15 хв  04.20 13 г  30 хв 
Підволочиськ 05.28 2 хв  05.30 14 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 06.16 5 хв  06.21 15 г  41 хв 
Злочів 07.16 2 хв  07.18 16 г  41 хв 
Красне 07.41 2 хв  07.43 17 г  6 хв 
Підзамче 08.14 2 хв  08.16 17 г  39 хв 
Львів 08.27 41 хв  09.08 17 г  52 хв 
Ходорів 10.11 2 хв  10.13 19 г  36 хв 
Галич 10.56 2 хв  10.58 20 г  21 хв 
Івано-Франківськ 11.28 20 хв  11.48 20 г  53 хв 
Яремче 13.10 2 хв  13.12 22 г  35 хв 
Татарів 13.50 5 хв  13.55 23 г  15 хв 
Ворохта 14.09 23 г  34 хв 

У розкладі поїзда 203 Дніпро-Головний — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031