У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

204К Чернігів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 204К сполученням Чернігів - Одеса-Головна відправляється зі станції Чернігів о 21.58 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Вапнярка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 21.58
Ніжин 23.00 44 хв  23.44 1 г  2 хв 
Дарниця 00.57 2 хв  00.59 2 г  59 хв 
Київ-Пас. 01.17 20 хв  01.37 3 г  19 хв 
Фастів-1 02.34 2 хв  02.36 4 г  36 хв 
Козятин-1 03.54 2 хв  03.56 5 г  56 хв 
Вінниця 04.55 5 хв  05.00 6 г  57 хв 
Жмеринка-Пас. 05.50 15 хв  06.05 7 г  52 хв 
Вапнярка 07.11 2 хв  07.13 9 г  13 хв 
Одеса-Головна 11.33 13 г  35 хв 

У розкладі поїзда 204К Чернігів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031