У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

204П Кривий Ріг-Головний — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 204П сполученням Кривий Ріг-Головний - Генічеськ відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 18.50 і прибуває на станцію Генічеськ о 03.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Мирова, Дніпробуд-2, Запоріжжя-1, Мелітополь, Новоолексіївка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 18.50
Апостолове 19.29 3 хв  19.32 39 хв 
Чортомлик 20.23 2 хв  20.25 1 г  33 хв 
Нікополь 20.55 15 хв  21.10 2 г  5 хв 
Марганець 21.36 6 хв  21.42 2 г  46 хв 
Мирова 22.04 2 хв  22.06 3 г  14 хв 
Дніпробуд-2 22.51 2 хв  22.53 4 г  1 хв 
Запоріжжя-1 23.27 1 г 1 хв  00.28 4 г  37 хв 
Мелітополь 02.04 20 хв  02.24 7 г  14 хв 
Новоолексіївка 03.24 2 хв  03.26 8 г  34 хв 
Генічеськ 03.40 8 г  50 хв 

У розкладі поїзда 204П Кривий Ріг-Головний — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031