У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

204П Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 204П сполученням Кривий Ріг-Головний - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 18.50 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 23.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Мирова, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 18.50
Апостолове 19.29 3 хв  19.32 39 хв 
Чортомлик 20.23 2 хв  20.25 1 г  33 хв 
Нікополь 20.55 15 хв  21.10 2 г  5 хв 
Марганець 21.36 6 хв  21.42 2 г  46 хв 
Мирова 22.04 2 хв  22.06 3 г  14 хв 
Дніпробуд-2 22.51 2 хв  22.53 4 г  1 хв 
Запоріжжя-1 23.27 4 г  37 хв 

У розкладі поїзда 204П Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031