У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

204Ш Одеса-Головна — Чернігів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 204Ш сполученням Одеса-Головна - Чернігів відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.33 і прибуває на станцію Чернігів о 04.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Вапнярка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.33
Вапнярка 17.45 2 хв  17.47 4 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 18.54 15 хв  19.09 5 г  21 хв 
Вінниця 19.54 6 хв  20.00 6 г  21 хв 
Козятин-1 20.58 2 хв  21.00 7 г  25 хв 
Фастів-1 22.42 36 хв  23.18 9 г  9 хв 
Київ-Пас. 00.17 15 хв  00.32 10 г  44 хв 
Дарниця 00.52 2 хв  00.54 11 г  19 хв 
Ніжин 02.12 48 хв  03.00 12 г  39 хв 
Чернігів 04.03 14 г  30 хв 

У розкладі поїзда 204Ш Одеса-Головна — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031