У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 209О Харків — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Харків - Чернівці номер 209О відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.25 і прибуває на станцію Чернівці о 12.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 35 хв. Маршрут поїзда 209О Харків - Чернівці пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Ромодан, Гребінка, Дарниця, Шепетівка, Красне, Ходорів, Івано-Франківськ, Снятин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.25
Полтава-Південна 14.30 51 хв  15.21 2 г  5 хв 
Полтава-Киівська 15.58 5 хв  16.03 3 г  33 хв 
Миргород 17.21 2 хв  17.23 4 г  56 хв 
Ромодан 17.49 29 хв  18.18 5 г  24 хв 
Лубни 18.51 2 хв  18.53 6 г  26 хв 
Гребінка 19.26 3 хв  19.29 7 г  1 хв 
Бориспіль 20.50 2 хв  20.52 8 г  25 хв 
Дарниця 21.11 2 хв  21.13 8 г  46 хв 
Київ-Пас. 21.33 30 хв  22.03 9 г  8 хв 
Шепетівка 02.03 2 хв  02.05 13 г  38 хв 
Броди 05.06 15 хв  05.21 16 г  41 хв 
Красне 05.58 2 хв  06.00 17 г  33 хв 
Львів 06.47 27 хв  07.14 18 г  22 хв 
Ходорів 08.14 2 хв  08.16 19 г  49 хв 
Галич 09.03 2 хв  09.05 20 г  38 хв 
Івано-Франківськ 09.40 35 хв  10.15 21 г  15 хв 
Коломия 11.13 2 хв  11.15 22 г  48 хв 
Снятин 11.45 2 хв  11.47 23 г  20 хв 
Чернівці 12.30 1 д  5 хв 

У розкладі поїзда 209О Харків-Пас. — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28