У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 209О Харків — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Харків - Чернівці номер 209О відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.25 і прибуває на станцію Чернівці о 12.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 35 хв. Маршрут поїзда 209О Харків - Чернівці пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Ромодан, Гребінка, Дарниця, Шепетівка, Красне, Ходорів, Івано-Франківськ, Снятин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.25
Полтава-Південна 14.30 51 хв  15.21 2 г  5 хв 
Полтава-Киівська 15.58 5 хв  16.03 3 г  33 хв 
Миргород 17.21 2 хв  17.23 4 г  56 хв 
Ромодан 17.49 29 хв  18.18 5 г  24 хв 
Лубни 18.51 2 хв  18.53 6 г  26 хв 
Гребінка 19.26 3 хв  19.29 7 г  1 хв 
Бориспіль 20.50 2 хв  20.52 8 г  25 хв 
Дарниця 21.11 2 хв  21.13 8 г  46 хв 
Київ-Пас. 21.33 30 хв  22.03 9 г  8 хв 
Шепетівка 02.03 2 хв  02.05 13 г  38 хв 
Броди 05.06 15 хв  05.21 16 г  41 хв 
Красне 05.58 2 хв  06.00 17 г  33 хв 
Львів 06.47 27 хв  07.14 18 г  22 хв 
Ходорів 08.14 2 хв  08.16 19 г  49 хв 
Галич 09.03 2 хв  09.05 20 г  38 хв 
Івано-Франківськ 09.40 35 хв  10.15 21 г  15 хв 
Коломия 11.13 2 хв  11.15 22 г  48 хв 
Снятин 11.45 2 хв  11.47 23 г  20 хв 
Чернівці 12.30 1 д  5 хв 

У розкладі поїзда 209О Харків-Пас. — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930