У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

021КО Харків-Пас. — Трускавець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 021КО сполученням Харків-Пас. - Трускавець відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.13 і прибуває на станцію Трускавець о 14.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Смородине, Суми, Ворожба-Пас., Конотоп, Київ-Пас., Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Дрогобич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.13
Смородине 22.09 2 хв  22.11 1 г  56 хв 
Суми 22.58 3 хв  23.01 2 г  45 хв 
Ворожба-Пас. 23.47 20 хв  00.07 3 г  34 хв 
Конотоп 01.10 2 хв  01.12 4 г  57 хв 
Київ-Пас. 03.42 20 хв  04.02 7 г  29 хв 
Вінниця 06.48 5 хв  06.53 10 г  35 хв 
Хмельницький 08.36 2 хв  08.38 12 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 10.14 5 хв  10.19 14 г  1 хв 
Львів 12.08 20 хв  12.28 15 г  55 хв 
Дрогобич 13.52 24 хв  14.16 17 г  39 хв 
Трускавець 14.33 18 г  20 хв 

У розкладі поїзда 021КО Харків-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031