У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

021КО Харків-Пас. — Трускавець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 021КО сполученням Харків-Пас. - Трускавець відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.13 і прибуває на станцію Трускавець о 14.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Смородине, Суми, Ворожба-Пас., Конотоп, Київ-Пас., Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Дрогобич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.13
Смородине 22.09 2 хв  22.11 1 г  56 хв 
Суми 22.58 3 хв  23.01 2 г  45 хв 
Ворожба-Пас. 23.47 20 хв  00.07 3 г  34 хв 
Конотоп 01.10 2 хв  01.12 4 г  57 хв 
Київ-Пас. 03.42 20 хв  04.02 7 г  29 хв 
Вінниця 06.48 5 хв  06.53 10 г  35 хв 
Хмельницький 08.36 2 хв  08.38 12 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 10.14 5 хв  10.19 14 г  1 хв 
Львів 12.08 20 хв  12.28 15 г  55 хв 
Дрогобич 13.52 24 хв  14.16 17 г  39 хв 
Трускавець 14.33 18 г  20 хв 

У розкладі поїзда 021КО Харків-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930