У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

021О Харків-Пас. — Трускавець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 021О сполученням Харків-Пас. - Трускавець відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.13 і прибуває на станцію Трускавець о 14.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Смородине, Суми, Ворожба-Пас., Конотоп, Київ-Пас., Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Дрогобич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.13
Смородине 22.09 2 хв  22.11 1 г  56 хв 
Суми 22.58 3 хв  23.01 2 г  45 хв 
Ворожба-Пас. 23.47 20 хв  00.07 3 г  34 хв 
Конотоп 01.10 2 хв  01.12 4 г  57 хв 
Київ-Пас. 03.42 20 хв  04.02 7 г  29 хв 
Вінниця 06.48 5 хв  06.53 10 г  35 хв 
Хмельницький 08.36 2 хв  08.38 12 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 10.14 5 хв  10.19 14 г  1 хв 
Львів 12.08 20 хв  12.28 15 г  55 хв 
Дрогобич 13.52 24 хв  14.16 17 г  39 хв 
Трускавець 14.33 18 г  20 хв 

У розкладі поїзда 021О Харків-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31