У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 21 Харків — Трускавець


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Харків - Трускавець номер 21 відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.28 і прибуває на станцію Трускавець о 14.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 21 Харків - Трускавець пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Миргород, Київ-Пас., Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Дрогобич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.28
Полтава-Киівська 21.48 30 хв  22.18 2 г  20 хв 
Миргород 23.27 2 хв  23.29 3 г  59 хв 
Київ-Пас. 02.39 20 хв  02.59 7 г  11 хв 
Вінниця 05.46 2 хв  05.48 10 г  18 хв 
Хмельницький 07.49 2 хв  07.51 12 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 09.44 5 хв  09.49 14 г  16 хв 
Львів 11.51 32 хв  12.23 16 г  23 хв 
Дрогобич 13.53 25 хв  14.18 18 г  25 хв 
Трускавець 14.36 19 г  8 хв 

У розкладі поїзда 21 Харків-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031