У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 021КО Харків — Трускавець


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Харків - Трускавець номер 021КО відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.15 і прибуває на станцію Трускавець о 14.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут поїзда 021КО Харків - Трускавець пролягає по таким станціям як Смородине, Суми, Ворожба-Пас., Конотоп, Київ-Пас., Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Дрогобич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.15
Смородине 22.10 2 хв  22.12 1 г  55 хв 
Суми 23.02 3 хв  23.05 2 г  47 хв 
Ворожба-Пас. 23.47 20 хв  00.07 3 г  32 хв 
Конотоп 01.10 2 хв  01.12 4 г  55 хв 
Київ-Пас. 03.42 20 хв  04.02 7 г  27 хв 
Вінниця 06.51 3 хв  06.54 10 г  36 хв 
Хмельницький 08.36 2 хв  08.38 12 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 10.14 5 хв  10.19 13 г  59 хв 
Львів 12.08 20 хв  12.28 15 г  53 хв 
Дрогобич 13.52 24 хв  14.16 17 г  37 хв 
Трускавець 14.33 18 г  18 хв 

У розкладі поїзда 021КО Харків-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930