У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 210Л Чернівці — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чернівці - Харків номер 210Л відправляється зі станції Чернівці о 14.13 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 52 хв. Маршрут поїзда 210Л Чернівці - Харків пролягає по таким станціям як Коломия, Галич, Львів, Броди, Київ-Пас., Бориспіль, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 14.13
Снятин 14.55 2 хв  14.57 42 хв 
Коломия 15.26 2 хв  15.28 1 г  13 хв 
Івано-Франківськ 16.38 26 хв  17.04 2 г  25 хв 
Галич 17.31 2 хв  17.33 3 г  18 хв 
Ходорів 18.20 3 хв  18.23 4 г  7 хв 
Львів 19.50 20 хв  20.10 5 г  37 хв 
Красне 20.58 2 хв  21.00 6 г  45 хв 
Броди 21.29 2 хв  21.31 7 г  16 хв 
Шепетівка 23.57 2 хв  23.59 9 г  44 хв 
Київ-Пас. 04.01 20 хв  04.21 13 г  48 хв 
Дарниця 04.42 2 хв  04.44 14 г  29 хв 
Бориспіль 05.00 11 хв  05.11 14 г  47 хв 
Гребінка 06.24 2 хв  06.26 16 г  11 хв 
Лубни 07.01 2 хв  07.03 16 г  48 хв 
Ромодан 07.38 25 хв  08.03 17 г  25 хв 
Миргород 08.35 4 хв  08.39 18 г  22 хв 
Яреськи 09.04 2 хв  09.06 18 г  51 хв 
Полтава-Киівська 10.13 3 хв  10.16 20 г 
Полтава-Південна 10.40 40 хв  11.20 20 г  27 хв 
Харків-Пас. 13.21 23 г  8 хв 

У розкладі поїзда 210Л Чернівці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031