У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 210 Миколаїв — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Миколаїв - Львів номер 210 відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 16.25 і прибуває на станцію Львів о 10.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда 210 Миколаїв - Львів пролягає по таким станціям як Новополтавка, Казанка, Чорноліська, Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Вінниця, Деражня, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 16.25
Явкине 17.23 2 хв  17.25 58 хв 
Новополтавка 17.48 2 хв  17.50 1 г  23 хв 
Новий Буг 18.06 2 хв  18.08 1 г  41 хв 
Казанка 18.37 2 хв  18.39 2 г  12 хв 
Долинська 19.09 20 хв  19.29 2 г  44 хв 
Чорноліська 20.50 2 хв  20.52 4 г  25 хв 
Фундукліївка 21.21 2 хв  21.23 4 г  56 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.55 15 хв  22.10 5 г  30 хв 
Миронівка 23.40 2 хв  23.42 7 г  15 хв 
Біла Церква 00.36 2 хв  00.38 8 г  11 хв 
Козятин-1 02.32 2 хв  02.34 10 г  7 хв 
Вінниця 03.26 5 хв  03.31 11 г  1 хв 
Жмеринка-Пас. 04.13 22 хв  04.35 11 г  48 хв 
Деражня 05.35 2 хв  05.37 13 г  10 хв 
Хмельницький 06.09 5 хв  06.14 13 г  44 хв 
Волочиськ 07.11 2 хв  07.13 14 г  46 хв 
Підволочиськ 07.22 2 хв  07.24 14 г  57 хв 
Тернопіль-Пас. 08.10 5 хв  08.15 15 г  45 хв 
Злочів 09.09 2 хв  09.11 16 г  44 хв 
Підзамче 10.05 1 хв  10.06 17 г  40 хв 
Львів 10.18 17 г  53 хв 

У розкладі поїзда 210 Миколаїв-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728