У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

211О Харків-Пас. — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 211О сполученням Харків-Пас. - Львів відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.13 і прибуває на станцію Львів о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Коломак, Решетилівка, Гоголеве, Ромодан, Гребінка, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.13
Люботин 16.50 2 хв  16.52 37 хв 
Коломак 17.45 2 хв  17.47 1 г  32 хв 
Полтава-Киівська 18.51 30 хв  19.21 2 г  38 хв 
Решетилівка 20.13 2 хв  20.15 4 г 
Яреськи 20.43 23 хв  21.06 4 г  30 хв 
Гоголеве 21.21 4 хв  21.25 5 г  8 хв 
Миргород 21.41 2 хв  21.43 5 г  28 хв 
Ромодан 22.06 2 хв  22.08 5 г  53 хв 
Лубни 22.36 2 хв  22.38 6 г  23 хв 
Гребінка 23.10 21 хв  23.31 6 г  57 хв 
Яготин 00.07 2 хв  00.09 7 г  54 хв 
Київ-Пас. 01.26 28 хв  01.54 9 г  13 хв 
Фастів-1 02.50 2 хв  02.52 10 г  37 хв 
Козятин-1 04.06 2 хв  04.08 11 г  53 хв 
Калинівка-1 04.45 2 хв  04.47 12 г  32 хв 
Вінниця 05.06 4 хв  05.10 12 г  53 хв 
Жмеринка-Пас. 05.58 20 хв  06.18 13 г  45 хв 
Хмельницький 07.49 5 хв  07.54 15 г  36 хв 
Волочиськ 08.49 2 хв  08.51 16 г  36 хв 
Підволочиськ 09.00 2 хв  09.02 16 г  47 хв 
Тернопіль-Пас. 09.48 5 хв  09.53 17 г  35 хв 
Злочів 10.46 2 хв  10.48 18 г  33 хв 
Красне 11.12 2 хв  11.14 18 г  59 хв 
Підзамче 11.47 2 хв  11.49 19 г  34 хв 
Львів 12.00 19 г  47 хв 

У розкладі поїзда 211О Харків-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930