У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 211О Харків — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Львів номер 211О відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.13 і прибуває на станцію Львів о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда 211О Харків - Львів пролягає по таким станціям як Коломак, Решетилівка, Гоголеве, Ромодан, Гребінка, Фастів-1, Вінниця, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.13
Люботин 16.50 2 хв  16.52 37 хв 
Коломак 17.45 2 хв  17.47 1 г  32 хв 
Полтава-Киівська 18.52 29 хв  19.21 2 г  39 хв 
Решетилівка 20.16 2 хв  20.18 4 г  3 хв 
Яреськи 20.44 23 хв  21.07 4 г  31 хв 
Гоголеве 21.22 3 хв  21.25 5 г  9 хв 
Миргород 21.41 2 хв  21.43 5 г  28 хв 
Ромодан 22.06 2 хв  22.08 5 г  53 хв 
Лубни 22.36 2 хв  22.38 6 г  23 хв 
Гребінка 23.10 2 хв  23.12 6 г  57 хв 
Київ-Пас. 01.02 24 хв  01.26 8 г  49 хв 
Фастів-1 02.20 2 хв  02.22 10 г  7 хв 
Козятин-1 03.35 2 хв  03.37 11 г  22 хв 
Вінниця 04.32 5 хв  04.37 12 г  19 хв 
Хмельницький 07.23 15 хв  07.38 15 г  10 хв 
Волочиськ 08.36 2 хв  08.38 16 г  23 хв 
Підволочиськ 08.48 20 хв  09.08 16 г  35 хв 
Тернопіль-Пас. 10.00 5 хв  10.05 17 г  47 хв 
Красне 11.24 2 хв  11.26 19 г  11 хв 
Підзамче 11.57 1 хв  11.58 19 г  44 хв 
Львів 12.10 19 г  57 хв 

У розкладі поїзда 211О Харків-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930