У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 212Л Львів — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Харків номер 212Л відправляється зі станції Львів о 15.25 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут поїзда 212Л Львів - Харків пролягає по таким станціям як Красне, Підволочиськ, Вінниця, Фастів-1, Гребінка, Ромодан, Гоголеве, Решетилівка, Коломак.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 15.25
Підзамче 15.38 2 хв  15.40 13 хв 
Красне 16.15 2 хв  16.17 50 хв 
Тернопіль-Пас. 17.52 6 хв  17.58 2 г  27 хв 
Підволочиськ 18.48 2 хв  18.50 3 г  23 хв 
Хмельницький 19.58 15 хв  20.13 4 г  33 хв 
Вінниця 22.15 5 хв  22.20 6 г  50 хв 
Козятин-1 23.11 2 хв  23.13 7 г  46 хв 
Фастів-1 00.37 2 хв  00.39 9 г  12 хв 
Київ-Пас. 01.46 20 хв  02.06 10 г  21 хв 
Гребінка 03.58 8 хв  04.06 12 г  33 хв 
Лубни 04.43 5 хв  04.48 13 г  18 хв 
Ромодан 05.21 13 хв  05.34 13 г  56 хв 
Миргород 06.01 2 хв  06.03 14 г  36 хв 
Гоголеве 06.20 2 хв  06.22 14 г  55 хв 
Яреськи 06.34 2 хв  06.36 15 г  9 хв 
Решетилівка 07.02 2 хв  07.04 15 г  37 хв 
Полтава-Киівська 07.33 26 хв  07.59 16 г  8 хв 
Коломак 09.03 2 хв  09.05 17 г  38 хв 
Люботин 09.53 2 хв  09.55 18 г  28 хв 
Харків-Пас. 10.25 19 г 

У розкладі поїзда 212Л Львів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28