У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

213Д Павлоград-1 — Умань Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 213Д сполученням Павлоград-1 - Умань відправляється зі станції Павлоград-1 о 18.30 і прибуває на станцію Умань о 06.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Христинівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Павлоград-1 18.30
Дніпро-Головний 19.53 20 хв  20.13 1 г  23 хв 
Кам'янське-Пасажирське 20.47 18 хв  21.05 2 г  17 хв 
Олександрія 23.42 2 хв  23.44 5 г  12 хв 
Знам'янка-Пас. 00.25 3 хв  00.28 5 г  55 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.42 33 хв  02.15 7 г  12 хв 
Христинівка 05.44 30 хв  06.14 11 г  14 хв 
Умань 06.44 12 г  14 хв 

У розкладі поїзда 213Д Павлоград-1 — Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930