У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 213Л Суми — Жмеринка


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Суми - Жмеринка номер 213Л відправляється зі станції Суми о 19.34 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 05.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 25 хв. Маршрут поїзда 213Л Суми - Жмеринка пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 19.34
Білопілля 20.21 2 хв  20.23 47 хв 
Ворожба-Пас. 20.35 22 хв  20.57 1 г  1 хв 
Путивль 21.26 2 хв  21.28 1 г  52 хв 
Конотоп 22.10 6 хв  22.16 2 г  36 хв 
Бахмач-Пас. 22.39 2 хв  22.41 3 г  5 хв 
Ніжин 23.34 20 хв  23.54 4 г 
Дарниця 01.07 2 хв  01.09 5 г  33 хв 
Київ-Пас. 01.27 20 хв  01.47 5 г  53 хв 
Фастів-1 02.40 2 хв  02.42 7 г  6 хв 
Козятин-1 03.56 2 хв  03.58 8 г  22 хв 
Вінниця 04.53 5 хв  04.58 9 г  19 хв 
Жмеринка-Пас. 05.46 10 г  12 хв 

У розкладі поїзда 213Л Суми — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28