У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

213Ш Умань — Павлоград-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 213Ш сполученням Умань - Павлоград-1 відправляється зі станції Умань о 20.40 і прибуває на станцію Павлоград-1 о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Христинівка, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 20.40
Христинівка 21.15 30 хв  21.45 35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.15 15 хв  01.30 4 г  35 хв 
Знам'янка-Пас. 02.52 2 хв  02.54 6 г  12 хв 
Олександрія 03.34 2 хв  03.36 6 г  54 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.46 18 хв  06.04 9 г  6 хв 
Дніпро-Головний 06.38 27 хв  07.05 9 г  58 хв 
Павлоград-1 08.30 11 г  50 хв 

У розкладі поїзда 213Ш Умань — Павлоград-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930