У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

214Ш Одеса-Головна — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 214Ш сполученням Одеса-Головна - Суми відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.33 і прибуває на станцію Суми о 06.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Вапнярка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.33
Вапнярка 17.45 2 хв  17.47 4 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 18.54 15 хв  19.09 5 г  21 хв 
Вінниця 19.54 6 хв  20.00 6 г  21 хв 
Козятин-1 20.58 2 хв  21.00 7 г  25 хв 
Фастів-1 22.42 36 хв  23.18 9 г  9 хв 
Київ-Пас. 00.17 15 хв  00.32 10 г  44 хв 
Дарниця 00.52 2 хв  00.54 11 г  19 хв 
Ніжин 02.12 15 хв  02.27 12 г  39 хв 
Бахмач-Пас. 03.17 2 хв  03.19 13 г  44 хв 
Конотоп 03.42 5 хв  03.47 14 г  9 хв 
Путивль 04.31 2 хв  04.33 14 г  58 хв 
Ворожба-Пас. 05.04 20 хв  05.24 15 г  31 хв 
Білопілля 05.36 2 хв  05.38 16 г  3 хв 
Суми 06.23 16 г  50 хв 

У розкладі поїзда 214Ш Одеса-Головна — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031