У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

217КЛ Київ-Пас. — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 217КЛ сполученням Київ-Пас. - Рахів відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.02 і прибуває на станцію Рахів о 06.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Шепетівка, Львів, Івано-Франківськ, Делятин, Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.02
Шепетівка 19.06 15 хв  19.21 4 г  4 хв 
Львів 23.46 26 хв  00.12 8 г  44 хв 
Івано-Франківськ 02.43 20 хв  03.03 11 г  41 хв 
Делятин 04.15 2 хв  04.17 13 г  13 хв 
Яремче 04.29 8 хв  04.37 13 г  27 хв 
Татарів 05.14 3 хв  05.17 14 г  12 хв 
Ворохта 05.31 2 хв  05.33 14 г  29 хв 
Ясіня 06.09 2 хв  06.11 15 г  7 хв 
Кваси 06.30 2 хв  06.32 15 г  28 хв 
Рахів 06.58 15 г  56 хв 

У розкладі поїзда 217КЛ Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728