У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 218 Миколаїв — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Миколаїв - Київ номер 218 відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 21.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут поїзда 218 Миколаїв - Київ пролягає по таким станціям як Явкине, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Долинська, Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 21.35
Явкине 22.29 2 хв  22.31 54 хв 
Новополтавка 22.55 2 хв  22.57 1 г  20 хв 
Новий Буг 23.16 2 хв  23.18 1 г  41 хв 
Казанка 23.47 2 хв  23.49 2 г  12 хв 
Долинська 00.20 30 хв  00.50 2 г  45 хв 
Куцівка 01.13 2 хв  01.15 3 г  38 хв 
Чорноліська 02.29 2 хв  02.31 4 г  54 хв 
Фундукліївка 02.59 2 хв  03.01 5 г  24 хв 
Кам'янка 03.15 2 хв  03.17 5 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.37 19 хв  03.56 6 г  2 хв 
Городище 04.38 2 хв  04.40 7 г  3 хв 
Корсунь 05.01 2 хв  05.03 7 г  26 хв 
Київ-Пас. 07.21 9 г  46 хв 

У розкладі поїзда 218 Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031