У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 022ЛШ Трускавець — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Трускавець - Харків номер 022ЛШ відправляється зі станції Трускавець о 16.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда 022ЛШ Трускавець - Харків пролягає по таким станціям як Дрогобич, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Ворожба-Пас., Суми, Смородине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 16.00
Дрогобич 16.16 24 хв  16.40 16 хв 
Львів 18.07 20 хв  18.27 2 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 20.18 2 хв  20.20 4 г  18 хв 
Хмельницький 21.59 2 хв  22.01 5 г  59 хв 
Вінниця 23.51 2 хв  23.53 7 г  51 хв 
Київ-Пас. 02.30 20 хв  02.50 10 г  30 хв 
Конотоп 05.22 2 хв  05.24 13 г  22 хв 
Ворожба-Пас. 06.37 20 хв  06.57 14 г  37 хв 
Суми 07.47 5 хв  07.52 15 г  47 хв 
Смородине 08.50 2 хв  08.52 16 г  50 хв 
Харків-Пас. 10.48 18 г  48 хв 

У розкладі поїзда 022ЛШ Трускавець — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930