У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

022ЛШ Трускавець — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 022ЛШ сполученням Трускавець - Харків-Пас. відправляється зі станції Трускавець о 16.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дрогобич, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Ворожба-Пас., Суми, Смородине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 16.00
Дрогобич 16.16 24 хв  16.40 16 хв 
Львів 18.07 20 хв  18.27 2 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 20.18 2 хв  20.20 4 г  18 хв 
Хмельницький 21.59 2 хв  22.01 5 г  59 хв 
Вінниця 23.51 2 хв  23.53 7 г  51 хв 
Київ-Пас. 02.29 20 хв  02.49 10 г  29 хв 
Конотоп 05.21 3 хв  05.24 13 г  21 хв 
Ворожба-Пас. 06.37 20 хв  06.57 14 г  37 хв 
Суми 07.47 5 хв  07.52 15 г  47 хв 
Смородине 08.50 2 хв  08.52 16 г  50 хв 
Харків-Пас. 10.48 18 г  48 хв 

У розкладі поїзда 022ЛШ Трускавець — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031