У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 022ЛШ Трускавець — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Трускавець - Харків номер 022ЛШ відправляється зі станції Трускавець о 16.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда 022ЛШ Трускавець - Харків пролягає по таким станціям як Дрогобич, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Ворожба-Пас., Суми, Смородине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 16.00
Дрогобич 16.16 24 хв  16.40 16 хв 
Львів 18.07 20 хв  18.27 2 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 20.18 2 хв  20.20 4 г  18 хв 
Хмельницький 21.59 2 хв  22.01 5 г  59 хв 
Вінниця 23.51 2 хв  23.53 7 г  51 хв 
Київ-Пас. 02.30 20 хв  02.50 10 г  30 хв 
Конотоп 05.22 2 хв  05.24 13 г  22 хв 
Ворожба-Пас. 06.37 20 хв  06.57 14 г  37 хв 
Суми 07.47 5 хв  07.52 15 г  47 хв 
Смородине 08.50 2 хв  08.52 16 г  50 хв 
Харків-Пас. 10.48 18 г  48 хв 

У розкладі поїзда 022ЛШ Трускавець — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28