У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

227КО Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 227КО сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.13 і прибуває на станцію Бердянськ о 10.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Лоцманська, Синельникове-2, Чаплине, Мечетна, Гайчур, Пологи, Верхній Токмак-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.13
Ім. Тараса Шевченка 21.19 8 хв  21.27 5 г  6 хв 
Знам'янка-Пас. 22.51 13 хв  23.04 6 г  38 хв 
Олександрія 23.46 2 хв  23.48 7 г  33 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.05 2 хв  01.07 8 г  52 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.03 2 хв  02.05 9 г  50 хв 
Дніпро-Лоцманська 03.05 20 хв  03.25 10 г  52 хв 
Синельникове-2 04.03 2 хв  04.05 11 г  50 хв 
Чаплине 05.10 20 хв  05.30 12 г  57 хв 
Мечетна 05.53 2 хв  05.55 13 г  40 хв 
Гайчур 06.17 2 хв  06.19 14 г  4 хв 
Пологи 07.07 30 хв  07.37 14 г  54 хв 
Верхній Токмак-1 08.27 2 хв  08.29 16 г  14 хв 
Бердянськ 10.05 17 г  52 хв 

У розкладі поїзда 227КО Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031