У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

228ДП Бердянськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 228ДП сполученням Бердянськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 17.22 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Верхній Токмак-1, Пологи, Гайчур, Мечетна, Чаплине, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 17.22
Верхній Токмак-1 18.44 2 хв  18.46 1 г  22 хв 
Пологи 19.31 30 хв  20.01 2 г  9 хв 
Гайчур 20.47 2 хв  20.49 3 г  25 хв 
Мечетна 21.14 2 хв  21.16 3 г  52 хв 
Чаплине 21.44 30 хв  22.14 4 г  22 хв 
Синельникове-2 23.22 2 хв  23.24 6 г 
Дніпро-Головний 00.10 33 хв  00.43 6 г  48 хв 
Кам'янське-Пасажирське 01.14 2 хв  01.16 7 г  52 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.20 2 хв  02.22 8 г  58 хв 
Олександрія 03.42 2 хв  03.44 10 г  20 хв 
Знам'янка-Пас. 04.28 6 хв  04.34 11 г  6 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.55 20 хв  06.15 12 г  33 хв 
Київ-Пас. 09.55 16 г  33 хв 

У розкладі поїзда 228ДП Бердянськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031