У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 229 Київ — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Львів номер 229 відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.15 і прибуває на станцію Львів о 08.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут поїзда 229 Київ - Львів пролягає по таким станціям як Святошин, Малин, Коростень, Яблунець, Новоград-Волинський-1, Радулино, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., Дубно, Радивилів, Броди, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.15
Святошин 23.37 1 хв  23.38 22 хв 
Малин 00.53 2 хв  00.55 1 г  38 хв 
Коростень 01.30 2 хв  01.32 2 г  15 хв 
Яблунець 02.07 2 хв  02.09 2 г  52 хв 
Новоград-Волинський-1 02.39 2 хв  02.41 3 г  24 хв 
Радулино 03.18 4 хв  03.22 4 г  3 хв 
Шепетівка 03.54 2 хв  03.56 4 г  39 хв 
Славута-1 04.17 1 хв  04.18 5 г  2 хв 
Кривин 04.32 1 хв  04.33 5 г  17 хв 
Острог 04.50 2 хв  04.52 5 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 05.16 33 хв  05.49 6 г  1 хв 
Дубно 06.22 2 хв  06.24 7 г  7 хв 
Радивилів 06.57 2 хв  06.59 7 г  42 хв 
Броди 07.09 2 хв  07.11 7 г  54 хв 
Красне 07.42 2 хв  07.44 8 г  27 хв 
Львів 08.27 9 г  12 хв 

У розкладі поїзда 229 Київ-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728