У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

023М Москва-Київська — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 023М сполученням Москва-Київська - Одеса-Головна відправляється зі станції Москва-Київська о 20.41 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Конотоп, Бахмач-Пас., Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Ярошенка, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Слобідка, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.41
Калуга-2 23.25 2 хв  23.27 2 г  44 хв 
Сухиничі-Головні 00.26 32 хв  00.58 3 г  45 хв 
Брянск-Орловський 02.28 50 хв  03.18 5 г  47 хв 
Конотоп 05.32 40 хв  06.12 8 г  51 хв 
Бахмач-Пас. 06.34 2 хв  06.36 9 г  53 хв 
Київ-Пас. 08.58 30 хв  09.28 12 г  17 хв 
Козятин-1 11.50 2 хв  11.52 15 г  9 хв 
Вінниця 12.43 5 хв  12.48 16 г  2 хв 
Жмеринка-Пас. 13.32 20 хв  13.52 16 г  51 хв 
Ярошенка 14.15 2 хв  14.17 17 г  34 хв 
Вапнярка 15.07 2 хв  15.09 18 г  26 хв 
Рудниця 15.35 2 хв  15.37 18 г  54 хв 
Кодима 15.55 2 хв  15.57 19 г  14 хв 
Слобідка 16.25 2 хв  16.27 19 г  44 хв 
Подільськ-Жм. 16.52 3 хв  16.55 20 г  11 хв 
Роздільна-1 18.24 2 хв  18.26 21 г  43 хв 
Одеса-Головна 19.50 23 г  9 хв 

У розкладі поїзда 023М Москва-Київська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031