У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 023М Москва — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Москва - Одеса номер 023М відправляється зі станції Москва-Київська о 20.41 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 18 хв. Маршрут поїзда 023М Москва - Одеса пролягає по таким станціям як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Конотоп, Бахмач-Пас., Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Ярошенка, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Слобідка, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.41
Калуга-2 23.25 2 хв  23.27 2 г  44 хв 
Сухиничі-Головні 00.26 32 хв  00.58 3 г  45 хв 
Брянск-Орловський 02.28 50 хв  03.18 5 г  47 хв 
Конотоп 05.32 40 хв  06.12 8 г  51 хв 
Бахмач-Пас. 06.34 2 хв  06.36 9 г  53 хв 
Київ-Пас. 08.58 30 хв  09.28 12 г  17 хв 
Козятин-1 11.50 2 хв  11.52 15 г  9 хв 
Вінниця 12.43 5 хв  12.48 16 г  2 хв 
Жмеринка-Пас. 13.32 20 хв  13.52 16 г  51 хв 
Ярошенка 14.15 2 хв  14.17 17 г  34 хв 
Вапнярка 15.07 2 хв  15.09 18 г  26 хв 
Рудниця 15.35 2 хв  15.37 18 г  54 хв 
Кодима 15.55 2 хв  15.57 19 г  14 хв 
Слобідка 16.25 2 хв  16.27 19 г  44 хв 
Подільськ-Жм. 16.52 3 хв  16.55 20 г  11 хв 
Роздільна-1 18.24 2 хв  18.26 21 г  43 хв 
Одеса-Головна 19.50 23 г  9 хв 

У розкладі поїзда 023М Москва-Київська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28