У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 231П Дніпро — Івано-Франківськ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Дніпро - Івано-Франківськ номер 231П відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.30 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут поїзда 231П Дніпро - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Миронівка, Бердичів, Шепетівка, Кривин, Радивилів, Львів, Галич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.30
Кам'янське-Пасажирське 18.09 2 хв  18.11 39 хв 
П'ятихатки-Пас. 19.43 2 хв  19.45 2 г  13 хв 
Олександрія 21.16 2 хв  21.18 3 г  46 хв 
Знам'янка-Пас. 22.08 16 хв  22.24 4 г  38 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.39 15 хв  23.54 6 г  9 хв 
Миронівка 01.14 2 хв  01.16 7 г  44 хв 
Козятин-1 03.49 23 хв  04.12 10 г  19 хв 
Бердичів 04.38 2 хв  04.40 11 г  8 хв 
Полонне 05.45 2 хв  05.47 12 г  15 хв 
Шепетівка 06.18 9 хв  06.27 12 г  48 хв 
Славута-1 06.49 2 хв  06.51 13 г  19 хв 
Кривин 07.04 2 хв  07.06 13 г  34 хв 
Дубно 08.10 2 хв  08.12 14 г  40 хв 
Радивилів 08.45 2 хв  08.47 15 г  15 хв 
Броди 08.56 2 хв  08.58 15 г  26 хв 
Львів 10.21 20 хв  10.41 16 г  51 хв 
Ходорів 11.50 2 хв  11.52 18 г  20 хв 
Галич 12.35 2 хв  12.37 19 г  5 хв 
Івано-Франківськ 13.13 19 г  43 хв 

У розкладі поїзда 231П Дніпро-Головний — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28