У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

231О Івано-Франківськ — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 231О сполученням Івано-Франківськ - Генічеськ відправляється зі станції Івано-Франківськ о 14.42 і прибуває на станцію Генічеськ о 17.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ходорів, Броди, Дубно, Славута-1, Полонне, Козятин-1, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-1, Мелітополь, Якимівка, Партизани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 14.42
Галич 15.19 2 хв  15.21 37 хв 
Ходорів 16.08 2 хв  16.10 1 г  26 хв 
Львів 17.28 20 хв  17.48 2 г  46 хв 
Броди 19.19 2 хв  19.21 4 г  37 хв 
Радивилів 19.31 18 хв  19.49 4 г  49 хв 
Дубно 20.31 2 хв  20.33 5 г  49 хв 
Кривин 22.14 2 хв  22.16 7 г  32 хв 
Славута-1 22.33 2 хв  22.35 7 г  51 хв 
Шепетівка 22.58 2 хв  23.00 8 г  16 хв 
Полонне 23.33 2 хв  23.35 8 г  51 хв 
Бердичів 00.43 2 хв  00.45 10 г  1 хв 
Козятин-1 01.10 29 хв  01.39 10 г  28 хв 
Миронівка 04.22 2 хв  04.24 13 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.57 17 хв  06.14 15 г  15 хв 
Знам'янка-Пас. 07.51 5 хв  07.56 17 г  9 хв 
Олександрія 08.38 3 хв  08.41 17 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 09.58 2 хв  10.00 19 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 10.57 2 хв  10.59 20 г  15 хв 
Дніпро-Головний 11.35 20 хв  11.55 20 г  53 хв 
Синельникове-1 13.10 2 хв  13.12 22 г  28 хв 
Запоріжжя-1 14.05 5 хв  14.10 23 г  23 хв 
Мелітополь 15.51 20 хв  16.11 1 д  1 г  9 хв 
Тащенак 16.25 2 хв  16.27 1 д  1 г  43 хв 
Якимівка 16.39 2 хв  16.41 1 д  1 г  57 хв 
Сокологірне 16.59 2 хв  17.01 1 д  2 г  17 хв 
Партизани 17.19 2 хв  17.21 1 д  2 г  37 хв 
Новоолексіївка 17.33 2 хв  17.35 1 д  2 г  51 хв 
Генічеськ 17.50 1 д  3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 231О Івано-Франківськ — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031