У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

231О Івано-Франківськ — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 231О сполученням Івано-Франківськ - Генічеськ відправляється зі станції Івано-Франківськ о 14.42 і прибуває на станцію Генічеськ о 17.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Львів, Радивилів, Славута-1, Бердичів, Ім. Тараса Шевченка, П'ятихатки-Пас., Синельникове-1, Тащенак, Партизани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 14.42
Галич 15.19 2 хв  15.21 37 хв 
Ходорів 16.08 2 хв  16.10 1 г  26 хв 
Львів 17.28 20 хв  17.48 2 г  46 хв 
Красне 18.37 13 хв  18.50 3 г  55 хв 
Броди 19.19 2 хв  19.21 4 г  37 хв 
Радивилів 19.31 18 хв  19.49 4 г  49 хв 
Дубно 20.31 2 хв  20.33 5 г  49 хв 
Кривин 22.14 2 хв  22.16 7 г  32 хв 
Славута-1 22.33 2 хв  22.35 7 г  51 хв 
Шепетівка 22.58 2 хв  23.00 8 г  16 хв 
Полонне 23.33 2 хв  23.35 8 г  51 хв 
Бердичів 00.43 2 хв  00.45 10 г  1 хв 
Козятин-1 01.10 29 хв  01.39 10 г  28 хв 
Миронівка 04.22 2 хв  04.24 13 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.57 17 хв  06.14 15 г  15 хв 
Знам'янка-Пас. 07.51 5 хв  07.56 17 г  9 хв 
Олександрія 08.38 3 хв  08.41 17 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 09.58 2 хв  10.00 19 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 10.57 2 хв  10.59 20 г  15 хв 
Дніпро-Головний 11.35 20 хв  11.55 20 г  53 хв 
Синельникове-1 13.10 2 хв  13.12 22 г  28 хв 
Запоріжжя-1 14.05 5 хв  14.10 23 г  23 хв 
Мелітополь 15.51 20 хв  16.11 1 д  1 г  9 хв 
Тащенак 16.25 2 хв  16.27 1 д  1 г  43 хв 
Якимівка 16.39 2 хв  16.41 1 д  1 г  57 хв 
Сокологірне 16.59 2 хв  17.01 1 д  2 г  17 хв 
Партизани 17.19 2 хв  17.21 1 д  2 г  37 хв 
Новоолексіївка 17.33 2 хв  17.35 1 д  2 г  51 хв 
Генічеськ 17.50 1 д  3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 231О Івано-Франківськ — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031