У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 231Ш Івано-Франківськ — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Івано-Франківськ - Запоріжжя номер 231Ш відправляється зі станції Івано-Франківськ о 14.38 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 13.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 8 хв. Маршрут поїзда 231Ш Івано-Франківськ - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Ходорів, Броди, Дубно, Славута-1, Полонне, Козятин-1, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 14.38
Галич 15.15 2 хв  15.17 37 хв 
Ходорів 16.04 2 хв  16.06 1 г  26 хв 
Львів 17.20 20 хв  17.40 2 г  42 хв 
Броди 18.52 2 хв  18.54 4 г  14 хв 
Радивилів 19.03 2 хв  19.05 4 г  25 хв 
Дубно 19.38 2 хв  19.40 5 г 
Кривин 21.07 2 хв  21.09 6 г  29 хв 
Славута-1 21.23 2 хв  21.25 6 г  45 хв 
Шепетівка 21.46 6 хв  21.52 7 г  8 хв 
Полонне 22.25 2 хв  22.27 7 г  47 хв 
Бердичів 23.37 2 хв  23.39 8 г  59 хв 
Козятин-1 00.04 23 хв  00.27 9 г  26 хв 
Миронівка 03.24 2 хв  03.26 12 г  46 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.56 25 хв  05.21 14 г  18 хв 
Знам'янка-Пас. 06.42 4 хв  06.46 16 г  4 хв 
Олександрія 07.33 2 хв  07.35 16 г  55 хв 
П'ятихатки-Пас. 08.59 2 хв  09.01 18 г  21 хв 
Кам'янське-Пасажирське 10.03 2 хв  10.05 19 г  25 хв 
Дніпро-Головний 10.42 22 хв  11.04 20 г  4 хв 
Синельникове-1 12.13 2 хв  12.15 21 г  35 хв 
Запоріжжя-1 13.22 22 г  44 хв 

У розкладі поїзда 231Ш Івано-Франківськ — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28