У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

231Ш Івано-Франківськ — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 231Ш сполученням Івано-Франківськ - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 14.42 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ходорів, Броди, Дубно, Славута-1, Полонне, Козятин-1, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 14.42
Галич 15.19 2 хв  15.21 37 хв 
Ходорів 16.08 2 хв  16.10 1 г  26 хв 
Львів 17.20 28 хв  17.48 2 г  38 хв 
Броди 19.19 2 хв  19.21 4 г  37 хв 
Радивилів 19.31 18 хв  19.49 4 г  49 хв 
Дубно 20.31 2 хв  20.33 5 г  49 хв 
Кривин 22.14 2 хв  22.16 7 г  32 хв 
Славута-1 22.33 2 хв  22.35 7 г  51 хв 
Шепетівка 22.58 2 хв  23.00 8 г  16 хв 
Полонне 23.33 2 хв  23.35 8 г  51 хв 
Бердичів 00.43 2 хв  00.45 10 г  1 хв 
Козятин-1 01.10 29 хв  01.39 10 г  28 хв 
Миронівка 04.22 2 хв  04.24 13 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.57 17 хв  06.14 15 г  15 хв 
Знам'янка-Пас. 07.51 5 хв  07.56 17 г  9 хв 
Олександрія 08.38 3 хв  08.41 17 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 09.58 2 хв  10.00 19 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 10.57 2 хв  10.59 20 г  15 хв 
Дніпро-Головний 11.35 20 хв  11.55 20 г  53 хв 
Запоріжжя-1 14.05 23 г  23 хв 

У розкладі поїзда 231Ш Івано-Франківськ — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930