У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

232Д Генічеськ — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 232Д сполученням Генічеськ - Івано-Франківськ відправляється зі станції Генічеськ о 11.20 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Партизани, Якимівка, Мелітополь, Синельникове-1, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Козятин-1, Полонне, Славута-1, Дубно, Броди, Ходорів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 11.20
Новоолексіївка 11.35 2 хв  11.37 15 хв 
Партизани 11.51 2 хв  11.53 31 хв 
Сокологірне 12.10 2 хв  12.12 50 хв 
Якимівка 12.43 2 хв  12.45 1 г  23 хв 
Тащенак 12.58 2 хв  13.00 1 г  38 хв 
Мелітополь 13.14 20 хв  13.34 1 г  54 хв 
Запоріжжя-1 15.02 5 хв  15.07 3 г  42 хв 
Синельникове-1 16.03 18 хв  16.21 4 г  43 хв 
Дніпро-Головний 17.10 20 хв  17.30 5 г  50 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.10 2 хв  18.12 6 г  50 хв 
П'ятихатки-Пас. 19.42 3 хв  19.45 8 г  22 хв 
Олександрія 21.09 2 хв  21.11 9 г  49 хв 
Знам'янка-Пас. 21.55 5 хв  22.00 10 г  35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.14 16 хв  23.30 11 г  54 хв 
Миронівка 00.56 2 хв  00.58 13 г  36 хв 
Козятин-1 03.47 22 хв  04.09 16 г  27 хв 
Бердичів 04.35 2 хв  04.37 17 г  15 хв 
Полонне 05.42 2 хв  05.44 18 г  22 хв 
Шепетівка 06.19 15 хв  06.34 18 г  59 хв 
Славута-1 06.55 1 хв  06.56 19 г  35 хв 
Кривин 07.09 1 хв  07.10 19 г  49 хв 
Дубно 08.11 2 хв  08.13 20 г  51 хв 
Радивилів 08.47 2 хв  08.49 21 г  27 хв 
Броди 08.58 2 хв  09.00 21 г  38 хв 
Львів 10.06 20 хв  10.26 22 г  46 хв 
Ходорів 11.50 2 хв  11.52 1 д  30 хв 
Галич 12.35 2 хв  12.37 1 д  1 г  15 хв 
Івано-Франківськ 13.08 1 д  1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 232Д Генічеськ — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031