У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

232П Запоріжжя-1 — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 232П сполученням Запоріжжя-1 - Івано-Франківськ відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 15.07 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Миронівка, Полонне, Славута-1, Дубно, Броди, Ходорів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 15.07
Синельникове-1 16.03 18 хв  16.21 56 хв 
Дніпро-Головний 17.10 20 хв  17.30 2 г  3 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.10 2 хв  18.12 3 г  3 хв 
П'ятихатки-Пас. 19.42 3 хв  19.45 4 г  35 хв 
Олександрія 21.04 2 хв  21.06 5 г  57 хв 
Знам'янка-Пас. 21.55 5 хв  22.00 6 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.14 16 хв  23.30 8 г  7 хв 
Миронівка 00.56 2 хв  00.58 9 г  49 хв 
Козятин-1 03.47 22 хв  04.09 12 г  40 хв 
Полонне 05.42 2 хв  05.44 14 г  35 хв 
Шепетівка 06.19 15 хв  06.34 15 г  12 хв 
Славута-1 06.55 1 хв  06.56 15 г  48 хв 
Кривин 07.09 1 хв  07.10 16 г  2 хв 
Дубно 08.11 2 хв  08.13 17 г  4 хв 
Радивилів 08.47 2 хв  08.49 17 г  40 хв 
Броди 08.58 2 хв  09.00 17 г  51 хв 
Львів 10.06 20 хв  10.26 18 г  59 хв 
Ходорів 11.50 2 хв  11.52 20 г  43 хв 
Галич 12.35 2 хв  12.37 21 г  28 хв 
Івано-Франківськ 13.08 22 г  1 хв 

У розкладі поїзда 232П Запоріжжя-1 — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930