У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 233 Покровськ — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Покровськ - Львів номер 233 відправляється зі станції Покровськ о 16.30 і прибуває на станцію Львів о 15.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 24 хв. Маршрут поїзда 233 Покровськ - Львів пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Цвіткове, Корсунь, Біла Церква, Вінниця, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 16.30
Дніпро-Головний 19.40 1 г 54 хв  21.34 3 г  10 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.09 2 хв  22.11 5 г  39 хв 
Верхівцеве 22.44 2 хв  22.46 6 г  14 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.28 21 хв  23.49 6 г  58 хв 
Олександрія 01.10 2 хв  01.12 8 г  40 хв 
Знам'янка-Пас. 01.53 5 хв  01.58 9 г  23 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.29 15 хв  03.44 10 г  59 хв 
Цвіткове 04.17 2 хв  04.19 11 г  47 хв 
Городище 04.36 2 хв  04.38 12 г  6 хв 
Корсунь 04.58 2 хв  05.00 12 г  28 хв 
Миронівка 05.34 2 хв  05.36 13 г  4 хв 
Біла Церква 06.34 2 хв  06.36 14 г  4 хв 
Козятин-1 08.27 2 хв  08.29 15 г  57 хв 
Вінниця 09.29 5 хв  09.34 16 г  59 хв 
Хмельницький 11.34 15 хв  11.49 19 г  4 хв 
Підволочиськ 12.53 2 хв  12.55 20 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 13.42 5 хв  13.47 21 г  12 хв 
Злочів 14.44 2 хв  14.46 22 г  14 хв 
Красне 15.10 2 хв  15.12 22 г  40 хв 
Львів 15.57 23 г  27 хв 

У розкладі поїзда 233 Покровськ — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031