У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 234 Львів — Покровськ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Львів - Покровськ номер 234 відправляється зі станції Львів о 10.57 і прибуває на станцію Покровськ о 14.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 3 хв. Маршрут поїзда 234 Львів - Покровськ пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Вінниця, Біла Церква, Корсунь, Цвіткове, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.57
Красне 11.45 3 хв  11.48 48 хв 
Злочів 12.12 3 хв  12.15 1 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 13.12 5 хв  13.17 2 г  15 хв 
Підволочиськ 14.07 2 хв  14.09 3 г  10 хв 
Хмельницький 15.28 15 хв  15.43 4 г  31 хв 
Вінниця 17.48 5 хв  17.53 6 г  51 хв 
Козятин-1 18.49 2 хв  18.51 7 г  52 хв 
Біла Церква 20.44 2 хв  20.46 9 г  47 хв 
Миронівка 21.47 2 хв  21.49 10 г  50 хв 
Корсунь 22.20 2 хв  22.22 11 г  23 хв 
Городище 22.41 2 хв  22.43 11 г  44 хв 
Цвіткове 22.58 2 хв  23.00 12 г  1 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.30 15 хв  23.45 12 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 01.07 3 хв  01.10 14 г  10 хв 
Олександрія 01.51 2 хв  01.53 14 г  54 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.12 2 хв  03.14 16 г  15 хв 
Верхівцеве 03.56 2 хв  03.58 16 г  59 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.30 2 хв  04.32 17 г  33 хв 
Дніпро-Головний 05.08 4 г 52 хв  10.00 18 г  11 хв 
Покровськ 14.00 1 д  3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 234 Львів — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031