У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 235 Чернівці — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чернівці - Одеса номер 235 відправляється зі станції Чернівці о 14.48 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда 235 Чернівці - Одеса пролягає по таким станціям як Заболотів, Івано-Франківськ, Ходорів, Злочів, Волочиськ, Деражня, Вапнярка, Кодима, Затишшя.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 14.48
Снятин 15.27 2 хв  15.29 39 хв 
Заболотів 15.46 2 хв  15.48 58 хв 
Коломия 16.10 3 хв  16.13 1 г  22 хв 
Івано-Франківськ 17.13 27 хв  17.40 2 г  25 хв 
Галич 18.11 2 хв  18.13 3 г  23 хв 
Ходорів 19.00 2 хв  19.02 4 г  12 хв 
Львів 20.12 21 хв  20.33 5 г  24 хв 
Злочів 21.41 2 хв  21.43 6 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 22.39 5 хв  22.44 7 г  51 хв 
Волочиськ 23.38 2 хв  23.40 8 г  50 хв 
Хмельницький 00.34 3 хв  00.37 9 г  46 хв 
Деражня 01.08 2 хв  01.10 10 г  20 хв 
Жмеринка-Пас. 02.09 20 хв  02.29 11 г  21 хв 
Вапнярка 03.39 2 хв  03.41 12 г  51 хв 
Крижопіль 04.14 2 хв  04.16 13 г  26 хв 
Кодима 05.08 2 хв  05.10 14 г  20 хв 
Подільськ-Жм. 06.21 2 хв  06.23 15 г  33 хв 
Затишшя 07.12 2 хв  07.14 16 г  24 хв 
Роздільна-1 08.07 2 хв  08.09 17 г  19 хв 
Одеса-Головна 09.19 18 г  31 хв 

У розкладі поїзда 235 Чернівці — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031